Koniczynka - profesjonalne przeprowadzki krajowe

Koniczynka - przeprowadzki Katowice i okolice

Przeprowadzka do nowego lokum wiąże się nieuchronnie z emocjami i skrupulatnym pakowaniem swojego dobytku. Aby mieć pewność, że zgromadzone przez Ciebie przedmioty są właściwie zabezpieczone i zostaną bezpiecznie przetransportowane do miejsca docelowego, skorzystaj z usług, jakie oferuje nasza firma przeprowadzkowa Koniczynka.

Transport mebli i usługi przeprowadzkowe

Jeśli szukasz rzetelnej firmy przeprowadzkowej, która zajmie się przewozem mebli do Twojego nowego mieszkania, dobrze trafiłeś! Oferujemy profesjonalne usługi transportowe. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przeprowadzka jest niezwykle ważnym wydarzeniem, które wymaga właściwej organizacji pod względem logistycznym. Nasza firma „Koniczynka” zajmuje się już od wielu lat transportem mebli i innych wielkogabarytowych przedmiotów, organizując przeprowadzki. Katowice, Sosnowiec, Gliwice, a także wiele innych śląskich miast, znajduje się w naszej ofercie. Transportujemy meble nie tylko na terenie śląskich aglomeracji, ale również i poza terenem województwa. Oferujemy rozsądne i atrakcyjne ceny, dlatego koszt przewozu mebli nie jest wysoki.

Transport wielkogabarytowy - Koniczynka

W bogatej ofercie naszej firmy znajduje się również usługa transportu nietypowych, ciężkich przedmiotów. „Koniczynka” posiada w swojej rozbudowanej flocie odpowiedni sprzęt oraz pojazdy, które umożliwiają sprawny i bezpieczny załadunek, transport i rozładunek przedmiotów o dużych gabarytach.

Opróżnianie mieszkań

Potrzebujesz opróżnić mieszkanie i nie masz na to ochoty. Zajmiemy nie wszystkim!!

Koniczynka - profesjonalne przeprowadzki krajowe

Każda przeprowadzka mimo skrupulatnego przygotowania generuje spory stres i obawy, że w ferworze gorączkowego zamieszania, licznych pojemników i kartonów zapomnisz o najważniejszych kwestiach. Jeśli chcesz uniknąć nadchodzącego chaosu - skorzystaj z naszej pomocy w czasie przeprowadzki.

Katowice, Sosnowiec oraz inne miasta z terenu Śląska i Zagłębia. Powierz przeprowadzkę w nasze ręce!

Koniczynka realizuje profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Obsługujemy nie tylko większe miasta metropolii, ale również małe miasteczka i wsie. Wieloletnie doświadczenie, a także ponad 250 pozytywnych opinii sprawia, że grono zadowolonych Klientów nieustannie wzrasta. Obsługujemy Klientów zainteresowanych nie tylko przeprowadzką indywidualną, realizujemy także przeprowadzki firm, biur, przewóz mebli, ciężkich przedmiotów, a także opróżniamy mieszkania. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, kierując się uwagami i wytycznymi, które otrzymujemy od Klienta.

Swoją pracę wykonujemy niezwykle rzetelnie, dbając o powierzone nam mienie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz