Koniczynka - przeprowadzki Katowice i okolice

Przeprowadzka do nowego lokum wiąże się nieuchronnie z emocjami i skrupulatnym pakowaniem swojego dobytku. Aby mieć pewność, że zgromadzone przez Ciebie przedmioty są właściwie zabezpieczone i zostaną bezpiecznie przetransportowane do miejsca docelowego, skorzystaj z usług, jakie oferuje nasza firma przeprowadzkowa Koniczynka.

Profesjonalne przeprowadzki krajowe i usługi transportowe Katowice i okolice

Dobra organizacja każdej przeprowadzki pozwala na zaoszczędzenie czasu, dlatego nasza kadra podchodzi do każdego zlecenia z należną solidnością, dbałością i szacunkiem wobec  Twojego czasu i mienia. Organizujemy profesjonalne: przeprowadzki biur, mieszkań, domów, budynków gospodarczych, garaży, firm, sklepów, galerii handlowych, szkół oraz wielu innych instytucji państwowych i budynków użyteczności publicznej.

Przeprowadzka z Koniczynką 

Usługi oferowane przez naszą firmę wyróżnia kompleksowość działań, rzetelność, a także pewność, że mienie, które nam powierzasz, dotrze bezpiecznie i szybko do planowanej celu podróży. Kadra Koniczynki bezpiecznie spakuje wybrane przez Ciebie przedmioty, zabezpieczy, przeniesie do odpowiedniego środka transportu, a następnie przewiezie w miejsce docelowe. W czasie przeprowadzki możesz skorzystać z pojemników transportowych, które ułatwią zebranie i uporządkowanie niewielkich przedmiotów, np. książek. Nasza firma dysponuje odpowiednią flotą pojazdów, a także sprzętem profesjonalnym, który okazuje się niezbędny w czasie przeprowadzki, np. pasy, wózki, wyciągarki, podnośniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przeprowadzki, które organizujemy, odbywają się z dbałością o potrzeby Klientów. W przypadku przeprowadzek dużych firm, biur czy instytucji, to właśnie dobra, skrupulatna organizacja jest kluczem do sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą!

Sprawdź cennik

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz