Twój dobytek w dobrych rękach Koniczynki - przeprowadzki Katowice i okolice

Jeśli szukasz rzetelnej firmy przeprowadzkowej, która zajmie się przewozem mebli do Twojego nowego mieszkania, dobrze trafiłeś! Oferujemy profesjonalne usługi transportowe. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka to nie tylko zmiana adresu, ale także wielka przygoda! Nasza firma Koniczynka z uśmiechem zajmuje się już od wielu lat transportem mebli i innych wielkogabarytowych przedmiotów, organizując przeprowadzki. Katowice, Sosnowiec, Gliwice, a także wiele innych śląskich miast, znajduje się w naszej ofercie. Transportujemy meble nie tylko na terenie śląskich aglomeracji, ale i poza terenem województwa, rozwiewając wszelkie obawy związane z przeprowadzką. Oferujemy rozsądne ceny, więc koszt przewozu mebli nie sprawi, że zamarzniesz w bezruchu!

Profesjonalne przeprowadzki krajowe i usługi transportowe Katowice i okolice

Usługi transportowe, które świadczymy, to coś więcej niż tylko przewożenie rzeczy z punktu A do punktu B. Wykwalifikowana kadra przewiezie Twoje mienie z należytą dbałością, a przy tym z humorem i profesjonalizmem. Odpowiednio zabezpieczamy meble i przygotowujemy je do transportu, aby zapewnić naszym klientom spokojny sen. Przygoda z Koniczynką to nie tylko bezpieczny transport, ale i możliwość wymiany żartów z naszą ekipą podczas załadunku i rozładunku. Rozbudowana flota sprzętowa ułatwia szybki i sprawny transport, a my dbamy, aby każdy mebel poczuł się jak na wakacjach podczas podróży.

Przeprowadzka z Koniczynką

Usługi oferowane przez naszą firmę wyróżnia kompleksowość działań, rzetelność, a także pewność, że mienie, które nam powierzasz, dotrze bezpiecznie i szybko do planowanej celu podróży. Kadra Koniczynki bezpiecznie spakuje wybrane przez Ciebie przedmioty, zabezpieczy, przeniesie do odpowiedniego środka transportu, a następnie przewiezie w miejsce docelowe.

W czasie przeprowadzki możesz skorzystać z pojemników transportowych, które ułatwią zebranie i uporządkowanie niewielkich przedmiotów, np. książek. Nasza firma dysponuje odpowiednią flotą pojazdów, a także sprzętem profesjonalnym, który okazuje się niezbędny w czasie przeprowadzki, np. pasy, wózki, wyciągarki, podnośniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przeprowadzki, które organizujemy, odbywają się z dbałością o potrzeby Klientów. W przypadku przeprowadzek dużych firm, biur czy instytucji, to właśnie dobra, skrupulatna organizacja jest kluczem do sukcesu.

W naszej firmie ubezpieczenie to nie tylko formalność, to nasza obietnica bezpieczeństwa Twoich rzeczy. Wybierając transport mebli z Koniczynką, masz pewność, że Twoje mienie dotrze do celu w nienaruszonym stanie, a Ty będziesz mógł śmiać się z wyzwań, jakie niesie przeprowadzka. Cena transportu mebli jest tak atrakcyjna, że aż chce się przeprowadzać częściej! Ustalamy ją indywidualnie, zawsze z uśmiechem i wyjaśnieniem każdej kwestii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, gdzie humor i profesjonalizm idą w parze!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą!

Sprawdź cennik

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz