Nasz cennik

Przedstawiamy nasz cennik czyli zestawienie najpopularniejszych usług. Jednak pamiętaj, że najlepiej jest telefonicznie ustalić szczegóły realizacji. Dlatego skontaktuj się z nami - szczegóły w zakładce kontakt.

Transport kraj/zagranica

Od 1.40 zł
km
Zajmujemy się również transportem krajowym jak i zagranicznym. Ceny zaczynają się od 1.40 zł za km. Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania bezpłatnej wyceny.

Nowość!!! Pakiet 450

450 zł/4 godziny.
pakiet
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom. Przygotowaliśmy pakiet dla przeprowadzek powyżej trzech godzin. Pakiet 450 zł za cztery godziny pracy. Kwota zawiera: dwuosobową ekipę do noszenia, rozkręcenie mebli, zabezpieczenie, użyczenie plastikowych pojemników. Przeprowadzamy autem o pow. 26m3. Ubezpieczenie przeprowadzki w cenie! Natomiast jeżeli przeprowadzka przedłuża się, każda następna godzina poza pakietem 100 zł.

Przeprowadzka z załadunkiem i rozładunkiem

130 zł/h
/godz.
Przyjeżdżamy do Państwa w składzie dwuosobowym ( możliwość dodatkowej osoby plus 30 zł/h).W tej cenie: Rozkręcamy, nosimy, zabezpieczamy, użyczamy plastikowych pojemników. Przeprowadzamy autem o pow. 26m3. Ubezpieczenie przeprowadzki w cenie!

Wynajem auta z kierowcą

100 zł/h
/godz.
Jeżeli potrzebują Państwo wyłącznie wynająć samochód z kierowcą, który pomoże podczas przeprowadzki/transportu. Ta oferta jest skierowana właśnie dla was! Cena zawiera: pomoc w rozkręcaniu mebli, noszeniu, zabezpieczeniu. Cena zawiera ubezpieczenie!

Transport

Od 50 zł
godzina
Transport do 30 km od siedziby firmy. Ceny ustalane indywidualnie po rozmowie telefonicznej.

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze dostępni do działania. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do naszej firmy.

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

668-223-850