Nasz cennik

Przedstawiamy nasz cennik czyli zestawienie najpopularniejszych usług. Jednak pamiętaj, że najlepiej jest telefonicznie ustalić szczegóły realizacji. Dlatego skontaktuj się z nami - szczegóły w zakładce kontakt.

Wynajem auta dostawczego

200 zł
doba
Wynajem auta dostawczego na doby. Z limitem km 200/doba. Potrzebujesz skorzystać z takiej usługi? Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Opróżnianie Mieszkań

140 zł
godzina
Nie wiesz co zrobić ze starymi meblami lub innymi nie potrzebnymi rzeczami? Zadzwoń przyjedziemy i wszystko załatwimy za ciebie! Koszt związany z usługą to 140 zł/h pracy. Do kwotynależye doliczyć koszt utylizacji w kwocie 150 zł. Cena zawiera: dwie osoby do załadunku i rozładunku, transport, utylizację.

Transport krajowy

2.30
km
Zajmujemy się również transportem krajowym. Kwota za km 2.30 zł. Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania bezpłatnej wyceny.

Przeprowadzka Pakiet Standard

650 zł
4 godziny
Przeprowadzka Pakiet Standard to oferta kierowana przede wszystkim przeprowadzkom trwającym 4 godziny i dłużej. A każda następna godzina poza pakietem to koszt 140 zł. Cena zawiera: transport, załadunek i rozładunek, kierowca + pomocnik, zabezpieczenie mebli folią stretch oraz bąbelkową, demontaż, montaż mebli, pojemniki transportowe na czas trwania usługi, ubezpieczenie na czas trwania usługi. Dodatkowa osoba kosztuje 40 zł za każdą godzinę pracy.

Pakiet Przeprowadzka Ekonomiczna

580
4 godziny
Przeprowadzka Pakiet Ekonomiczna to oferta kierowana przede wszystkim przeprowadzkom trwającym 4 godziny i dłużej. A każda następna godzina poza pakietem to koszt 140 zł.Cena zawiera: transport, załadunek i rozładunek, kierowca + pomocnik, zabezpieczenie mebli na aucie kocami i piankami, demontaż, montaż mebli, pojemniki transportowe na czas trwania usługi, Dodatkowa osoba kosztuje 40 zł za każdą godzinę pracy.

Przeprowadzka Standard

180 zł
/godz.
Przeprowadzka Standard to oferta kierowana przede wszystkim do osób, którym zależy abyśmy zajęli się wszystkim. Cena zawiera: transport, załadunek i rozładunek, kierowca + pomocnik, zabezpieczenie mebli folią stretch oraz bąbelkową, demontaż, montaż mebli, pojemniki transportowe na czas trwania usługi, ubezpieczenie na czas trwania usługi. Dodatkowa osoba kosztuje 40 zł za każdą godzinę pracy.

Transport zamiejscowy + aktywny kierowca

120 zł/h
godzina
Potrzebujesz przetransportować kilka rzeczy. W obrębie 30 km od naszej firmy. Ta oferta jest właśnie dla ciebie. Kwota 120 zł/h.Cena zawiera:- transport- kierowca który pomaga podczas załadunku i rozładunku

Przeprowadzka ekonomiczna

160 zł
/godz.
Przeprowadzka Ekonomiczna to oferta do osób, które same chcą przygotować swoje rzeczy do przeprowadzki. Umożliwia to zminimalizowanie kosztów. Cena zawiera: transport, załadunek i rozładunek, kierowca + pomocnik, zabezpieczenie mebli folią stretch oraz bąbelkową, demontaż, montaż mebli, pojemniki transportowe na czas trwania usługi, ubezpieczenie na czas trwania usługi. Dodatkowa osoba kosztuje 40 zł za każdą godzinę pracy.

Transport kierowca + pomocnik

180 zł
godzina
Transport do 30 km od siedziby firmy. Potrzebujesz przewieźć kilka rzeczy. Skorzystaj z naszej usługi. Kwota 180 zł/h. Cena zawiera:transport,załadunek i rozładunek,zabezpieczenie mebli,montaż, demontaż,ubezpieczenie.

Regulamin i umowa na transport i przeprowadzki

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem i treścią umowy na usługi

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 7/24 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 250 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz