Nasz cennik

Przedstawiamy nasz cennik czyli zestawienie najpopularniejszych usług. Jednak pamiętaj, że najlepiej jest telefonicznie ustalić szczegóły realizacji. Dlatego skontaktuj się z nami - szczegóły w zakładce kontakt.

Opróżnianie Mieszkań

150 zł
godzina
Usługa polega na segregacji oraz opróżnieniu danego miejsca/lokalu.Przyjeżdża minimum dwóch pracowników. W tym czasie demontujemy meble, robimy segregację i znosimy wszystko na samochód dostawczy.

Transport długodystansowy

od 2.30 zł
km
Transport długodystansowy liczony od 30 km od siedziby firmy. Cena uzależniona od ilości osób, zakresu pracy oraz dystansu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzka/transport jeden pracownik

140 zł
godzina
Przeprowadzka z pomocą kierowcy przy załadunku i rozładunku. Zabezpieczenie na aucie pasy, pianki i koce. Dodatkowe zabezpieczenie folią stretch lub bąbelkową po wcześniejszym zakupie u nas w firmie. Dojazd do klienta bezpłatny do 30 km od firmy.

Przeprowadzka/transport dwóch pracowników

200 zł
/godz.
Usługa kompleksowa zawiera: transport do 30 km od siedziby firmy, załadunek i rozładunek dwoma pracownikami, zabezpieczenie mebli, demontaż i montaż mebli, użyczenie pojemników na czas trwania przeprowadzki, ubezpieczenie.

Wynajem auta dostawczego

120 zł
godzina
Oferta dla osób potrzebujących auta, a wszystkie inne rzeczy zrobią same. Cena zawiera podstawienie auta z kierowcą. Kierowca podczas załadunku i rozładunku nie pomaga. Oferta do 30 km od siedziby firmy.

Montaż mebli

150 zł
/godz.
Usługa kierowana do osób które, nie potrzebują transportu tylko zmontować nowe meble. Cena zawiera dojazd do klienta w odległości do 30 km od siedziby firmy. Przyjeżdżamy w dwie osoby.

Regulamin i umowa na transport i przeprowadzki

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem i treścią umowy na usługi

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz