Dlaczego my

Bardzo istotną dla nas sprawą jest zadowolenie klientów. W Koniczyka Transport Przeprowadzki Śląsk i Zagłębie doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma nic cenniejszego jak tzw. klient z polecenia. A mamy ich coraz więcej bo jedna zadowolona osoba mówi o nas kolejnym i kolejnym.

O naszej jakości świadczą jednak nie tylko opinie naszych klientów - te przekazywane z ust do ust oraz te umieszczane w internecie (tutaj możesz zapoznać się z wybranymi opiniami naszych klientów). Także zdobyte nagrody i wyróżnienia będące odźwierciedleniem naszego profesjonalnego podejścia do naszej pracy.

Klinij w miniaturkę zdjęcia aby poznać szczegóły.

Artykuł o tym dlaczego warto nam zaufać znajdziesz tutaj i to właśnie nam powierzyć swoją przeprowadzką. Zarówno przeprowadzkę prywatnego domu jak i tranport mebli i sprzętu w swojej firmie.

Powrót

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz