Dlaczego Koniczynka?

Bardzo istotną dla nas sprawą jest zadowolenie klientów. W Koniczyka Transport Przeprowadzki Śląsk i Zagłębie doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma nic cenniejszego jak tzw. klient z polecenia. A mamy ich coraz więcej, bo jedna zadowolona osoba mówi o nas kolejnym i kolejnym. Nasze zaangażowanie i wysoka jakość usług nie pozostają niezauważone, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona przez branżę i klientów, co znajduje odzwierciedlenie w otrzymanych nagrodach.

O naszej jakości świadczą jednak nie tylko opinie naszych klientów - te przekazywane z ust do ust oraz te umieszczane w internecie (tutaj możesz zapoznać się z wybranymi opiniami naszych klientów). Także zdobyte nagrody i wyróżnienia będące odzwierciedleniem naszego profesjonalnego podejścia do naszej pracy.

Klinij w miniaturkę zdjęcia, aby poznać szczegóły.

 

Nasz zespół jest dumny z otrzymania prestiżowych wyróżnień w konkursie "Orły Transportu w Sosnowcu", które stanowią potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i zaangażowania w świadczenie usług najwyższej jakości.

W 2021 roku mieliśmy zaszczyt stać się liderem w branży, zdobywając 1 miejsce w tym uznawanym konkursie. To wyróżnienie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów naszych usług. Rok wcześniej, w 2020 roku, zostaliśmy uhonorowani 2 miejscem, co potwierdza konsekwencję w doskonaleniu naszej pracy i budowaniu pozytywnej opinii wśród klientów. W 2019 roku zdobyliśmy tytuł Laureata Konkursu, co było dla nas znakiem, że jesteśmy na właściwej drodze do osiągnięcia pozycji lidera. Natomiast 3 miejsce w 2018 roku było dla nas sygnałem, że nasze usługi są wysoko oceniane, a nasza firma rośnie w siłę na lokalnym rynku transportowym. Każda z tych nagród jest dla nas dowodem na to, że przeprowadzki realizowane przez naszą firmę na terenie Śląska, w tym w miastach Katowice i Sosnowiec, są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym priorytetem.

Artykuł o tym dlaczego warto nam zaufać, znajdziesz tutaj i to właśnie nam powierzyć swoją przeprowadzką. Zarówno przeprowadzkę prywatnego domu jak i transport mebli i sprzętu w swojej firmie.

Powrót

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz