O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie transportu gabarytowego oraz usług związanych z przeprowadzkami mieszkań, biur, lokali użytkowych, sklepów, magazynów i pojedynczych mebli.

Swoje usługi kierujemy zarówno do prywatnych klientów, pojedynczych przedsiębiorców jak i do rozwiniętych korporacji pragnących przenieść siedziby swoich spółek.

OFERUJEMY:

  • Kompleksowe usługi przeprowadzkowe: pakowanie, zabezpieczenie, zniesienie i wniesienie mebli i innych przedmiotów

Nasze usługi przeprowadzkowe są znane z dbałości o każdy szczegół, co pozwala nam zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów. Bez względu na to, czy przeprowadzka odbywa się w obrębie miasta, czy na większą odległość, zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  • Darmowe wypożyczenie plastikowych pojemników na czas przeprowadzki dla naszych klientów

Oferujemy to rozwiązanie, aby ułatwić naszym klientom pakowanie i ochronę ich cennego dobytku. Dzięki temu, przeprowadzki realizowane przez naszą firmę stają się jeszcze bardziej wygodne i bezstresowe.

  • Dowóz mebli i sprzętu do domów prywatnych lub firm spod wybranych sklepów

Specjalizujemy się także w transporcie mebli i sprzętu AGD/RTV na terenie Śląska, zapewniając szybką i bezpieczną dostawę prosto do drzwi klienta.

  • Opróżnianie mieszkań, w tym sprawny i profesjonalny demontaż i montaż mebli

Nasz zespół specjalistów zapewnia nie tylko transport, ale także pomoc w montażu mebli, co jest szczególnie doceniane przy przeprowadzkach firm i biur.

  • Utylizacja mieszkań, starych mebli i zbędnych rzeczy

Oferujemy kompleksowe usługi opróżniania i utylizacji mieszkań, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów w sposób ekologiczny i odpowiedzialny.

  • Transport przedmiotów wielkogabarytowych

Dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczny transport wielkogabarytowych przedmiotów na terenie całego Śląska.

  • Transport sprzętu muzycznego

Rozumiemy, jak ważny jest bezpieczny transport delikatnego sprzętu muzycznego, takiego jak pianina i fortepiany, dlatego oferujemy specjalistyczne usługi transportu tych instrumentów z najwyższą starannością.

  • Transport specjalistyczny

Zapewniamy transport specjalistyczny dla różnych branż, w tym dla sektora medycznego i przemysłowego, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

  • Wynajem samochodu dostawczego

Oferujemy wynajem samochodów dostawczych dla klientów, którzy potrzebują elastycznego rozwiązania transportowego na terenie Katowic, Sosnowca i całego regionu Śląska.

TRANSPORT ŚLĄSK – JAK PRACUJEMY?

Pracujemy w systemie godzinowym, stawka zależna jest od ilości pracowników. Przyjeżdżamy do państwa w wybranym składzie, a czas liczony jest od momentu przyjazdu pod wskazany adres do momentu wniesienia ostatniej rzeczy. Rozkręcamy, znosimy, zabezpieczamy i na samym końcu wnosimy meble do nowego mieszkania. Na życzenie klienta, przyjeżdżamy z plastikowymi pojemnikami, aby komfortowo spakować porcelanę, książki, wyposażenie kuchni i inne drobiazgi.

Nasze usługi przeprowadzkowe w Katowicach i Sosnowcu cieszą się szczególnym uznaniem dzięki naszemu profesjonalizmowi i dbałości o detale. Staramy się, aby każda przeprowadzka była dla naszych klientów jak najmniej stresująca, a wspomnienia związane z nią były tylko pozytywne. :)

Nasz cennik Kontakt

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz