Opróżnianie mieszkań

Likwidacja mieszkań

Profesjonalne usługi, jakie świadczy „Koniczynka wymagają odpowiedniej organizacji, szeregu indywidualnych działań, a przede wszystkim ogromnego nakładu pracy, dlatego też warto powierzyć takie zadanie specjalistom, którzy zadbają odpowiednio o całość pod względem logistycznym. Opróżnianie mieszkania odbywa się w sposób profesjonalny, szybko i solidnie. W momencie, gdy rozpoczynamy pakowanie niepotrzebnych przedmiotów i wywóz mebli, Ty możesz spokojnie pomyśleć o zagospodarowaniu pustych przestrzeni. Lokale niezamieszkałe, a także pomieszczenia gospodarcze pełne starych mebli mogą okazać się niezbyt przyjemne do uporządkowania. Bez względu na to, w jakim stanie jest lokal poddawany likwidacji, kadra „Koniczynki” jest gotowa nawet na najtrudniejsze wyzwania.

Opróżnianie pomieszczeń

Z usługi opróżniania lokali warto skorzystać również wtedy, gdy zachodzi konieczność pożegnania najbliższych osób. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to niezwykle trudny moment dla rodziny i przyjaciół. Sytuacja ta wymaga od nas szczególnego podejścia i należnego szacunku do pozostawionych przedmiotów. Wieloletnie doświadczenie i rzetelność pozwala naszej kadrze na profesjonalne opróżnianie mieszkań. Niezależnie od okoliczności, pomożemy Ci, oferując opróżnienie nie tylko mieszkań, ale również biur, instytucji czy piwnic. Przeprowadzamy segregacje według wytycznych Klienta, organizujemy załadunek, przewozimy przedmioty pod wskazane miejsce lub przewozimy, aby poddać utylizacji w odpowiednim miejscu selektywnej zbiórki odpadów.

Zapraszamy do zapoznania się usługą opróżniania mieszkań! Powierz działania w nasze ręce!

Sprawdź cennik

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz