Transport mebli i usługi przeprowadzkowe

Jeśli szukasz rzetelnej firmy przeprowadzkowej, która zajmie się przewozem mebli do Twojego nowego mieszkania, dobrze trafiłeś! Oferujemy profesjonalne usługi transportowe. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przeprowadzka jest niezwykle ważnym wydarzeniem, które wymaga właściwej organizacji pod względem logistycznym. Nasza firma „Koniczynka” zajmuje się już od wielu lat transportem mebli i innych wielkogabarytowych przedmiotów, organizując przeprowadzki. Katowice, Sosnowiec, Gliwice, a także wiele innych śląskich miast, znajduje się w naszej ofercie. Transportujemy meble nie tylko na terenie śląskich aglomeracji, ale również i poza terenem województwa. Oferujemy rozsądne i atrakcyjne ceny, dlatego koszt przewozu mebli nie jest wysoki. 

Przewóz mebli Katowice i okolice

Usługi transportowe, które świadczymy, charakteryzują się rzetelnością i terminowością. Wykwalifikowana kadra przewiezie Twoje mienie z należytą dbałością. Odpowiednio zabezpieczamy meble i przygotowujemy je do transportu, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Przygoda z „Koniczynką” rozpoczyna się już w momencie zabezpieczenia przez naszą kadrę Twojego mienia, które zostaje przez nas odpowiednio załadowane. Po bezpiecznym przewiezieniu sprzęt jest rozładowywany w miejscu docelowym. Rozbudowana flota sprzętowa, którą dysponujemy, ułatwia szybki i sprawny załadunek, przewóz i rozładunek. Transportujemy również towar na paletach. 

Usługi transportowe

Na czas transportu, mienie Klienta jest ubezpieczone. Aby więc ułatwić sobie przeprowadzkę i mieć pewność, że powierzone przedmioty dotrą nieuszkodzone do miejsca docelowego, warto skorzystać z naszej oferty. Wybierając transport mebli z „Koniczynką” masz pewność, że Twoje mienie zostanie przetransportowane w nienaruszonym stanie do ustalonego miejsca, bez stresu i bez ponoszenia jakichkolwiek ukrytych opłat.

Cena transportu mebli jest niezwykle atrakcyjna, ustalamy ją indywidualnie, wyjaśniając Klientowi niezbędne kwestie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Sprawdź cennik

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz