Transport wielkogabarytowy - Koniczynka

W bogatej ofercie naszej firmy znajduje się również usługa transportu nietypowych, ciężkich przedmiotów. „Koniczynka” posiada w swojej rozbudowanej flocie odpowiedni sprzęt oraz pojazdy, które umożliwiają sprawny i bezpieczny załadunek, transport i rozładunek przedmiotów o dużych gabarytach.

Transport pianin i fortepianów

Transport pianin oraz fortepianów czy też innych sporego rozmiaru instrumentów muzycznych wymaga odpowiedniego podejścia logistycznego, jak również zaangażowania właściwych środków. „Koniczynka” oferuje bezpieczny transport pianin do nowej lokalizacji. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, przewóz pianin i innych instrumentów odbywa się z dbałością o dobro powierzonego nam przedmiotu. Wiemy doskonale, że przewożone instrumenty muzyczne mają dużą wartość nie tylko pod względem finansowym, ale również i sentymentalnym.

Przewóz pianina, kas pancernych, sejfów i innych niestandardowych przedmiotów

Z należną starannością zabezpieczamy ładunek, transportujemy go i dokonujemy rozładunku w miejscu docelowym. Wiedza, doświadczenie, jak również rzetelność i zaangażowanie kadry, pozwala na organizację transportu nawet najbardziej zróżnicowanych gabarytów. „Koniczynka” realizuje również przewozy przedmiotów wielkogabarytowych o szczególnym charakterze, takich jak np. kasy pancerne, sejfy, wyposażenie medyczne, mienie instytucji państwowych czy firm. Przewóz tak szczególnych przedmiotów wymaga od naszej firmy zaangażowania wielu środków i sprzętów. W czasie transportu wielkogabarytowych sprzętów niezwykle ważna jest organizacja i zaplanowanie poszczególnych etapów prac w celu zapewnienia płynnej realizacji. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości, dzięki czemu możesz powierzyć nam swoje mienie.

Zaufaj „Koniczynce” i ciesz się bezpiecznym transportem mienia

Jesteśmy firmą otwartą na nowe realizacje, dlatego, jeśli chcesz zorganizować transport przedmiotów, których nie ma w ofercie, nie wahaj się. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wspólnie ustalimy i wybierzemy optymalne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nieustannie rozszerzamy asortyment naszych usług transportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami transportowymi!

Sprawdź cennik

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz