Katowice - kompeksowa likwidacja sklepu

Artykuł z 25 sty 2023

Każdy biznes to dziesiątki jeśli nie setki mebli, dokumentów, sprzętów różnego typu. A co jeżeli nagle biznes trzeba zamknąć i szukać firmy które go zlikwiduje?

Częstym widokiem są szyby sklepów obklejone reklamą, wiszący szyldy. A gdy zakupa się do drzwii to okazuje się że firmy już nie ma. Nie ma też mebli, wyposażenia. Powód takiej sytuacji jest różny - może to być likwidacja sklepu lub przeprowadzka firmy na inną lokalizację.

Tym razem niestety miała miejsce likwidacja sklepu w Katowicach. Jak widać na załączonych zdjęciach - temat był dość duży - lady, szyldy reklamowe, reklama zewnętrzna. Dlatego na akcję wyruszyliśmy dwoma autami i czterosobową ekipą. Dzięki temu praca szła sprawnie, choć i tak pochłonęły długie godziny. Lady sklepowe w sklepie mięsnym, lodówki, chłodnie - to nie są lekkie rzeczy. Klient skorzystał a naszej uslugi transportu wielkogabarytowego.

Likwidacja sklepu w Katowicach

Jeżeli twoja firma musi zostać zamknięta lub chcesz ją przenieść do innego lokalu. To my wykonamy dla ciebie taką usługę i zrobimy to na najwyższym poziomie.

W ramach opisanego zlecenia wykonaliśmy:

  • demontaż całego wyposażenia sklepu tj., lady chłodnicze, meble, aneks kuchenny, mini biuro,
  • zabezpieczenie mienia,
  • załadunek a także rozładunek do magazynów,
  • pomoc przy demontażu reklam zewnętrznych,
  • transport.

Całość odbyła się zgodnie z naszymi standardami jak ubezpieczenie na czas demontażu i transportu o czym możesz przeczytać w innym artykule na naszej stronie.

Nasz cennik Kontakt
Katowice - kompeksowa likwidacja sklepu

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz