Przeprowadzka - dlaczego warto powierzyć ją nam

Artykuł z 2 lip 2022

Szukasz profesjonalnej firmy, który wykona dla ciebie przeprowadzkę? Zajmujemy się tym od kilku lat i robimy to profesjonalnie. Dowiedz się dlaczego warto nam zaufać.

Z każdym dniem działalności naszej firmy transportowo-przeprowadzkowej zbieramy kolejne pozytywne opinie. Możesz zapoznać się z nimi na naszym profilu facebookowym oraz w opiniach Google (zobacz opinie na temat Koniczynka Transport-Przeprowadzki).

Skąd te oceny, komentarze?

Skąd te oceny, komentarze?

Nasze oceny i komentarze są wynikiem rzetelnej i transparentnej pracy. Pochodzą bezpośrednio od klientów, którzy doświadczyli naszych usług przeprowadzki i chcieli podzielić się swoją opinią. Regularnie prosimy o feedback, aby nieustannie poprawiać jakość naszej pracy. Dbamy o każdy aspekt usługi, co przekłada się na wysokie oceny i pochlebne komentarze w mediach społecznościowych oraz na renomowanych portalach branżowych.

Działamy legalnie więc u nas zapłacisz kartą, telefonem, blikiem

W Koniczynka Transport dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Jako legalnie działająca firma oferujemy różnorodne metody płatności, w tym nowoczesne i szybkie rozwiązania takie jak płatność kartą, telefonem czy Blik. To Ty decydujesz, która forma płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza. Wszystkie transakcje są dokumentowane, co zapewnia pełną przejrzystość i jest gwarancją naszej uczciwości.

Dysponujemy samochodami, które pomieszczą całe mieszkanie

Nie musisz martwić się o wielkość swojego mienia podczas przeprowadzki. Nasza flota składa się z różnorodnych samochodów, które są w stanie pomieścić całe mieszkanie. Od małych vanów po duże ciężarówki - każdy pojazd jest przystosowany do przewozu różnych typów ładunków, co pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Twoje mienie jest bezpiecznie - przeprowadzka jest ubezpieczona

Każda przeprowadzka realizowana przez Koniczynka Transport jest w pełni ubezpieczona. Oferujemy ubezpieczenie od A do Z, które chroni Twoje mienie przez cały czas trwania transportu. To zapewnia spokój ducha, że w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, jakichkolwiek szkód lub strat, Twoje dobytek jest zabezpieczony.

Twoje rzeczy będą bezpieczne podczas transportu - dostarczamy pojemniki transportowe

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby Twoje przedmioty były bezpieczne podczas transportu. Dlatego dostarczamy wysokiej jakości pojemniki transportowe, które chronią Twoje rzeczy przed uszkodzeniem, wilgocią i brudem. Nasze pojemniki są mocne, trwałe i zaprojektowane tak, aby chronić nawet najbardziej delikatne przedmioty.

Mamy szybkie terminy realizacji, nawet w tym samym dniu!

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego oferujemy szybkie terminy realizacji usług. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę nawet w tym samym dniu. Nasza elastyczność i zdolność do szybkiego reagowania to nasza mocna strona, którą nasi klienci bardzo cenią.

Co dla ciebie przewieziemy:

  • Meble i sprzęty do domów prywatnych lub firm spod wybranych sklepów

Specjalizujemy się w transporcie wszelkiego rodzaju mebli oraz sprzętów domowych i biurowych. Obejmuje to transport dużych przedmiotów, takich jak sofy, łóżka, szafy, stoły, krzesła, a także sprzęt AGD (lodówki, pralki) i RTV (telewizory, systemy audio). Zapewniamy bezpieczny transport bezpośrednio ze sklepów lub z innych lokalizacji do domów prywatnych lub siedzib firm.

  • Przedmioty wielkogabarytowe

Oferujemy usługi transportu przedmiotów wielkogabarytowych, które wymagają specjalnego zabezpieczenia i sposobu przewozu. To mogą być na przykład duże urządzenia przemysłowe, maszyny budowlane, a także nietypowe przedmioty jak rzeźby czy elementy dekoracyjne dużych rozmiarów.

Zajmujemy się również bezpiecznym transportem sprzętu muzycznego dla indywidualnych muzyków, zespołów, studiów nagraniowych czy organizatorów koncertów. Obejmuje to instrumenty muzyczne (pianina, gitary, perkusje), sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony, miksery i inne akcesoria muzyczne. Zapewniamy, że wszystkie przedmioty są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu, aby zapobiec ich uszkodzeniu.

 

Wszystkie usługi transportowe realizowane są przez doświadczonych i profesjonalnych kierowców, dysponujących odpowiednio przystosowanymi pojazdami. Dbamy o to, aby każdy przedmiot był odpowiednio zabezpieczony i dostarczony na czas. Dodatkowo, oferujemy możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym oraz elastyczne godziny dostaw, dostosowane do potrzeb klienta.

Dlatego jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże ci w tak dużym przedsięwzięciu jakim jest przeprowadzka, to zapraszamy do kontaktu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - zadzwoń lub napisz do nas w celu poznania szczegółów.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka - dlaczego warto powierzyć ją nam

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz