Przeprowadzka z Sosnowca do Suwałk

Artykuł z 11 cze 2024

Trasy na dużych dystansach nie są dla nas nowością. Zapewne dlatego klient zdecydował się na nas aby wykonać dla niego przeprowadzkę z Sosnowca do Suwałk.

W sytuacji gdy mówimy o przeprowadzkach na dużych dystansach to należy wszystko dobrze sobie rozplanować. Tak było między innymi podczas opisywanej przez nas przeprowadzki Czeladź - Ełk czy też z Będzina pod Poznań.

W takich sytuacjach bardzo często pakujemy wszystko w godzinach porannych. Dzięki temu mamy kilka godzin aby wszystkim zająć się na spokojnie, bez presji czasu. To pozwala nam właściwie wszystko poznosić z mieszkania do samochodu, dobrze wszystko zabezpieczyć i właściwie rozlokować na pace, poprzypinać pasami. Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy - zależy nam na odpowiednim zadbaniu o mienie naszych klientów. Co prawda wszystko ubezpieczamy na czas transportu. Jednak po co ryzykować?

Na trasę Sosnowiec - Suwałki wyruszyliśmy pod wieczór. To pozwala unikać korków oraz żaru lejącego się z nieba. Co tu dużo mówić - komfort jazdy naszych pracowników jest równie ważny :-) Dzięki temu mamy stałą i zgraną ekipę a to jest równoznaczne z doświadczeniem - tak ważnym w tej branży. Bo nie raz zdarzały się nietypowe sytuacje, które wymagają niekonwencjonalnych działań.

Pojemniki transportowe na przeprowadzkę Sosnowiec - Suwałki

Kończąc wątek tej przeprowadzki możecie zobaczyć w galerii zdjęć jaskrawe pojemniki. Są to pojemniki transportowe, które znacznie lepiej sprawdzają się podczas transportu bo są dużo bardziej trwalsze i radzą sobie np. z wilgocią, nie zniszczą się pod wpływem wody. Dlatego też klient skorzystał z nich, szczególnie, że przy takich zleceniach dostaje je od nas gratis. W tym wypadku posłużyły do przewozu kwiatów i z tego co wiemy - doskonale się sprawdziły. Nie było problemów z wylaną wodą czy też rozsypaną z nich zmienią.

Zapakowani do pełna po 7 godzinach dotarliśmy z Sosnowca do Suwałk gdzie kupiliśmy jak zwykle - pamiątkową pocztówkę. Kolejne trofeum na naszej liście i być może kiedyś trafimy do Teleexpresu do galerii ludzi pozytywnie zakręconych. A może nawet do Księgi Guinesa?

Kolejna przeprowadzka dobiegła końca. Ze swojej strony klientowi dziękujemy za zaufanie a wam, którzy to czytacie, polecamy sie na przyszłość i zapraszamy do kontaktu.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka z Sosnowca do Suwałk

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz