Przeprowadzka z Będzina do Poznania

Artykuł z 18 lip 2023

Trasa pomiędzy Będzinem a Poznaniem to blisko 400km i ponad 4 godziny w jedną stronę. Jak w takiej sytuacji zrobić przeprowadzkę?

Transporty na takie odległości nie są dla nas niczym nowym, już nie raz to udawadnialiśmy. Najważniejsza w tym wszystkim jest logistyka! Przecież nie tak dawno pisaliśmy o przeprowadce firmy na trasie Katowice - Szczecin.

Także i tym razem prace rozłożyliśmy na dwa dni po wcześniejszym uzgodnieniu tego z klientem. Do Będzina zajechaliśmy z samego rana. Ekipę stanowił jeden samochód z windą i dwie osoby do przenoszenia rzeczy. Kilka godzin trwało zabezpieczanie mebli, sprzętów AGD i RTV oraz przenoszenie tego do samochodu. Co nie mniej ważne przy takiej ilości rzeczy - sporo czasu poświęciliśmy na właściwie zabezpieczenie a następnie ułożenie tego wszystkiego na pace auta. Dzięki temu mogliśmy wykorzystać tylko 2 pracowników i jedno auto co było z korzyścią finansową dla klienta, szczególnie gdy w grę wchodziła podróż do Poznania ale także do Drawska Pomorskiego.

Wieczorem ruszyliśmy w drogę do Poznania i po niespełna czterech godzinach byliśmy na miejscu. Sam rozładunek i wniesienie poszły sprawnie i co najważniejsze - bezpiecznie. Dalsza podróż do Drawska Pomorskiego przebiegła spokojnie. Choć niestety tutaj nie obyło się bez problemów (a jakże) i pojawiły się trudności z dużym stołem, który ostatecznie musieliśmy wnosił w pionie. Ale całość jak zwykle zakończyła się happy endem i spokojną już drogą powrotną. I znów udało się zdobyć kilka pamiątek z podróży :)

Wycena przeprowadzki online

Także i tym razem sprawdziło się rozwiązanie gdy wycenę wykonaliśmy online po zapoznaniu się ze zdjęciami wykonanymi przez naszego klienta. A może także i ty szukasz firmy, która wykona dla ciebie przewóz twojego mienia? Zapraszamy do kontaktu, który do niczego nie zobowiązuje a jednocześnie może rzucić światło na koszty jakie będą się wiązać z przeprowadzką, transportem. Nasze ceny są konkurencyjne o czym świadczą liczne pozytywne komentarze, z którymi możesz zapoznać się w zakładce Opinie.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka z Będzina do Poznania

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz