Sosnowiec - Będzin. Transport pianina.

Artykuł z 10 kwi 2023

Można pomyśleć, że Sosnowiec i Będzin pianinami stoją. W zeszłym roku przewoziliśmy pianina w ilości około 2 miesięcznie. Czyżby szykował się kolejny rekord?

Jak doskonale widać na naszej stronie internetowej w dziale Blog - dosyć popularną usługą przez nas świadczoną jest przewóz pianin. Dlaczego kliencie wybierają właśnie nas? Oto kilka wskazówek:

  • doskonale zabezpieczamy pianino na czas transporu,
  • działamy po podpisaniu umowy, ubezpieczamy transport,
  • klient zna ostateczny koszt przed podjęciem się zadania

Tym razem transport pianina zaczął się w Sosnowcu na 1 piętrze. Sprawnie zdemontowaliśmy ruchome części i owinęliśmy wszystko folią tak aby uniknąć obić i jakichkolwiek stuknięć czy też przesunięć. Po zniesieniu pianina po schodach - zapakowaliśmy je do naszego auta z windą. Ruszyliśmy z przewozem pianina do Będzina i po kilkudziesieciu kilometrach byliśmy na miejscu. Przed nami pozostało kilka stopni domku jednorodzinnego i gotowe!

Jedna z naszych starszych akcji transportu pianina z Sosnowca. Też już kiedyś przewoziliśmy pianino z Będzina - to jako ciekawostka :)

Przewóz pianina Sosnowiec - Sławków

Druga akcja należała do tych grubszego kalibru. A to za sprawą tego, że pianino musieliśmy zwieźć z 4 piętra w bloku w Sosnowcu. Nie mieliśmy do dyspozycji windy technicznej jak to czasem się udaje. Na szczęście w bloku była zwykła winda i to na tyle obszerna, że pianino zmieściło się w niej w pozycji pionowej. Dokładnie - pionowej! Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie ruchomych części pianina. Podróż także należała do tych nieco dłużych bo czekała na nas ponad 30-to kilometrowa trasa do Sławkowa. Tutaj też celem był dom jednorodzinny więc samo wnoszenie było już tak zwanym pikusiem.

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie. A naszych nowych, którzy są zainteresowani przewozem pianina lub innych przedmiotów wielkogabarytowych - zapraszamy do kontaktu.

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec - Będzin. Transport pianina.

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz