Transport materiałów budowlanych - Dąbrowa Górnicza

Artykuł z 19 kwi 2023

Wykonaliśmy transport materiałów budowlanych do Dąbrowy Górniczej. Start w Siemianowicach Śląskich w firmie MCeramic skąd zabraliśmy trzy palety płyt ceramicznych

Są takie momenty w pracy naszej firmie transportowo-przeprowadzkowej, że nieodzowny staje się samochód z windą i tzw. paleciak! I dziś o tym będzie ten wpis na naszym blogu.

W ostatnim czasie odezwał się do nas klient, który miał do przewiezienia palety płyt ceramicznych  z Siemianowic Śląskich do Dąbrowy Górniczej a dokładniej to Ratanic. Dwie pierwsze palety nie sprawiły problemu - załadowaliśmy je na paleciak a następnie na windę naszego dostawczaka.

Wyzwaniem stała się 3. paleta, która ważyła ponad 1000kg więc mówimy tu o naprawdę gabarytowych wartościach. Tu dowiesz się więcej o naszej usłudze transportu wielkogabarytowego. Przy czym same płyty jak widać na zdjęciach - miały wymiary 120 na 120 centymetrów. Po konsultacji z firmą MCeramic z Siemianowic Śląskich skąd odbieraliśmy towar - płyty zostały rozdzielone na 2 osobne palety po niecałe 500kg każda.

Przewóz Siemianowice Śląskie - Dąbrowa Górnicza

Po przepakowaniu stało się oczywiste, że ten przewóz materiałów budowlanych będziemy musieli rozdzielić na 2 części - ze względu na ładowność samochodu. Najpierw ruszyliśmy w trasę Siemianowice - Dąbrowa z dwiema mniejszymi paletami. W drugim etapie zapakowaliśmy na pakę 2 kolejne palety i znów w drogę. Wszystko po to aby zachować bezpieczeństwo na drodze - nie ryzykować mandatu a co gorsza - czyjegoś życia lub zdrowia!

Samo wypakowanie było już tzw. pikusiem. Płyty ceramiczne wyładowaliśmy na podjeździe świeżo wybydowanego domu jednorodzinnego. Tak więc kolejna misja dobiegła końca. Co prawda nie było szybko ale sprawnie, skutecznie i w ustalonej z klientem cenie - a to właśnie za to zyskujemy zaufanie klientów.

Nasz cennik Kontakt
Transport materiałów budowlanych - Dąbrowa Górnicza

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz