Przeprowadzka Dąbrowa Górnicza - Koziegłowy

Artykuł z 11 maj 2023

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie przeprowadzkę z Dąbrowy Górniczej do dowolnego miejsca w Polsce i za granicą? Polecamy Koniczynkę Przeprowadzki!

Jedna z naszych najnowszych realizacji to nie tylko przewóz pianina z Dąbrowy Górniczej - co widać na dołączonych zdjęciach. To całościowa i kompleksowa usługa przeprowadzki.

Klient odezwał się do nas w sprawie transportu wyposażenia z mieszkania w Dąbrowie Górniczej do domku jednorodzinnego w Koziegłowach. Ponieważ nie jest to dla nas nic nadzywczajnego to oczywiście podjęliśmy się tego zlecenia. Wszkaże mamy olbrzymie doświadczenie w przewozie pianin o czym możecie poczytać chociażby tutaj - https://koniczynka-przeprowadzki.pl/aktualnosci/transport-pianina-z-sosnowca-do-bedzina/ oraz mebli wszelkiego rodzaju.

Nasz klient skorzystał z oferty transportu mebli i usług przeprowadzkowych. Na akcję wybraliśmy się 1 autem i trzyosobową ekipą. Nie było w tym przypadku ponieważ przed podjęciem się zadania wszystko ustalamy dokładnie z klientem oraz podpisujemy umowę, która dodatkowo zapewnia ubezpieczenie OC na czas transportu!

Transport mebli z Dąbrowy Górniczej

A teraz kilka szczegółów. Do zabezpieczenia i transportu mieliśmy kilkanście drobnych mebli, kartony z rzeczami osobistymi, rowery oraz najważniejszego bohatera czyli pianino. Nie zabrakło także dużego materaca. Kto spał kiedyś w nie swoim łóżku ten wie jak ważny jest sprawdzony materac. Był też narożnik i sofa a więc kilka większych i gabarytowych mebli.

Jednak bez problemu znieśliśmy całość z mieszkania do naszego auta, zapakowaliśmy odpowiednio - tak aby całość przeprowadzki wykonać w trakcie jednego przejazdu. I ruszyliśmy w trasę do Koziegłów czyli około 40km, która szybko i sprawnie pokonaliśmy.

Na miejscu czekał już na nas jednorodzinny domek a więc obyło się bez wind, schodów, wąskich klatek schodowych. Kolejny klient zadowolony i ma ruszamy znów w drogę po... kolejne pianino? Kto wie! A ty potrzebujesz firmy, która zrobi Ci przeprowadzkę a jesteś z Dąbrowy lub z jednego z okolicznych miast? Zapraszamy do kontaktu.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka Dąbrowa Górnicza - Koziegłowy

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz