Bytom - przeprowadzka firmy produkcyjnej

Artykuł z 9 lis 2022

Kolejna firma, która nam zaufała i powierzyła nam swoją przeprowadzkę. Tym razem wykonaliśmy alokację firmy z Bytomia. Przewóz maszyn produkcyjnych? Damy radę!

Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy okazję przeprowadzać firmy z Sosnowca, robić tak zwaną alokację firm z Katowic czy też Tychów. O czym możecie poczytać więcej w naszych poprzednich artykułach - przeprowadzka firmy RC4MAX z Sosnowca oraz przeprowadzka firmy Vectra z Katowic.

Tym razem wykonaliśmy przewóz firmy z Bytomia - Nowekartonowe. Swoją drogą - serdecznie zapraszamy na ich fanpage bo robią niesamowite rzeczy i znów można poczuć się jak dziecko w zaczarowanej krainie!

Przewóz ciężkich maszyn produkcyjnych

Podczas tej realizacji naszym zadaniem było przetransportowanie trzech ciężkich, bo ważących ponad 150kg każda, maszyn. Zadanie było tym bardziej utrudnione i wymagające bo sprzęt musieliśmy znosić z trzeciego piętra. Oczywiście ponieważ Bytom to miasto niemalże zabytkowe - w budynku nie było windy.

Za to w naszym aucie windy są! Dlatego transport ciężkich urządzeń z Bytomia był wymagąjący ale mogłoby być gorzej gdyby nie profesjonalny sprzęt do przeprowadzek i transportu.

Transport z Bytomia

Podsumowanie tej akcji to w skrócie:

  • przewóz maszyn produkcyjnych, transport wielkogabarytowy
  • przewóz dużej ilości papieru do produkcji
  • nasz 3-osobowy skład
  • wszystko ubezpieczone na czas demontażu, przenoszenia i transportu
  • samochów z windą to magia

Ta realizacja pokazuje także, że traktujemy naszych klientów uczciwie. Optymalizujemy naszą pracę, korzystamy z narzędzi, które ułatwiają transport a przez to pozwalają nam na szybszą realizację. Dobieramy ekipy tak aby nasi klienci nie przepłacali. Dlatego ten przewóz z Bytomia zajął nam tylko 3 godziny co przełożyło się także na atrakcyjny koszt dla naszego kolejnego klienta.

Nasz cennik Kontakt
Bytom - przeprowadzka firmy produkcyjnej

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz