Bezpieczny transport pianina - Śląsk

Artykuł z 27 cze 2022

Kolejny bezpieczny przewóz pianina za nami. To już 7 przewóz pianina w tym roku. Dziękujemy panu Robertowi, że powieżył nam swoje drogocenne pianino. Tym razem trasa Tychy - Oświęcim. Jak zawsze - bezpiecznie!

Dziękujemy panu Robertowi za zaufanie. To właśnie dla niego wykonaliźmy przewóż pianina na trasie Oświęcim - Tychy, a więc za nami kolejny udany transport pianina na Śląsku.

To już nasza 7 realizacja tego typu w tym roku! Oczywiście ze względu na duży ciężar takiego instrumentu był to transport wielkogabarytowy a o tej ofercie dowiesz się więcej pod tym linkiem.

Przypominamy także, że taki transport drogocennych przedmiotów, jest transportem ubezpieczonym. Nie wyobrażamy sobie aby mogło być inaczej gdy w grę wchodzą przedmioty za kilkanaście czy kilkadziesiat tysięcy złotych.

Do tego używamy auta z windą, zabezpieczamy folią bąbelkową a samo pianino jest także właściwie zabezpieczone na czas transportu. Wszystko to widać na dołączonej galerii zdjęć.

Szukasz firmy która wykona dla ciebie bezpieczny przewóz piania na śląsku, zagłębiu i okolicach? Zapraszamy do kontaktu!

Nasz cennik Kontakt
Bezpieczny transport pianina - Śląsk

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz