Przewóz pianina z Mysłowic do okolic Pszczyny

Artykuł z 17 maj 2024

Co prawda nie przebijemy Mody na Sukces. Ale nasza przygoda z przewozem pianin trwa w najlepsze. Tym razem był to transport pianina Mysłowice - Wola k. Pszczyny

Już kiedyś wspominaliśmy o tym, że czasami odnosimy wrażenie, że każdy Polak i Polka ma w swoim domu pianino. Już kiedyś robiliśmy transport pianina z Mysłowic a przecież w zeszłym roku pobiliśmy rekord robiąc 30 takich transportów! Braku doświadczenia na pewno nie można nam zarzucić bo rok wcześniej były to niespełna 2 pianina mniej. Nasze przygody można zresztą śledzić na https://www.facebook.com/KoniczynkaPrzeprowadzki gdzie zamieściliśmy chyba wszystkie tego typu akcje.

Przewóz pianina

Ten transport pianina z Mysłowic był nieco nietypowy. Klient poprosił nas o załadunek i przewóz, ale rozładunek zdecydował się wykonać samodzielnie. Pianino znajdowało się na trzecim piętrze budynku bez windy. Do załadunku wysłaliśmy trzech naszych pracowników, gdyż taka liczba osób była wystarczająca w tym przypadku. Wiemy to z doświadczenia :)

Po zdemontowaniu ruchomych części pianina, dokładnie je zabezpieczyliśmy. Kilka minut później instrument był już w przestrzeni ładunkowej naszego samochodu. Do akcji zabraliśmy nasz pojazd wyposażony w windę co znacznie ułatwiło pracę.

Wyruszyliśmy, aby przewieźć pianino do Pszczyny, a konkretnie do miejscowości Wola koło Pszczyny. Na miejscu czekał na nas Klient. Po otrzymaniu dokładnych instrukcji od naszego pracownika, Panowie sprawnie poradzili sobie z wniesieniem pianina do domu.

Życzmy Klientowi owocnego muzykowania a Państwa zapraszamy do kontaktu jeżeli szukacie doświadczonej ekipy od przeprowadzek bardziej lub mniej standardowych rzeczy.

Nasz cennik Kontakt
Przewóz pianina z Mysłowic do okolic Pszczyny

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz