Sosnowiec, Mysłowice - transport pianina

Artykuł z 19 cze 2023

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przewozić dwa pianina i dziś o tym napiszemy. Zaprezentujemy kilka zdjęć z tego transportu. Także kilka ciekawostek.

Już nie jeden raz mieliśmy okazję transportować pianino o czym pisaliśmy w kilku wcześniejszych artykułach, m.in.:

Łącznie w tym roku przetransportowaliśmy już 12 pianin a przecież jeszcze tyle miesięcy do końca roku! Rok 2022 także zakończyliśmy rekordem. Także jak widać - mamy bardzo duże doświadczenie w tej materii. Dlatego też dwie ostatnie realizacje nie stanowiły dla nas aż tak dużego wyzwania.

Ze względu na duże gabaryty pianin na takie akcje jeździmy w co najmniej trzy osoby. Była też taka sytuacja gdy pojechaliśmy w 4 osoby z powodu wąskiej klatki schodowej i znoszenia pianina w pionie!

Transpor pianina Sosnowiec - Istebna

Pierwszy z opisanych przewozów odbył się na malowniczej trasie Sosnowiec - Istebna ;-) Ale najpierw musieliśmy znieść pianino z drugiego piętra bloku, a jeszcze wcześniej zdemontować, zabezpieczyć ruchome części. Ze względu na brak windy i wąską klatkę schodową - znosiliśmy instrument pionowo. Następnie ruszyliśmy w długą trasę aby ostatecznie wylądować w Istebnej a tam kilkadziesiat metrów piechotą po dosyć niepewnym terenie i pianino wylądowało bezpiecznie w domu jednorodzinnym.

Transport pianina Mysłowice

Druga akcja miała miejsce kilka dni później i sprawa była dosyć prosta. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów wiedzieliśmy, że czeka nas "przewóz" w ramach jednego domku ale pomiędzy parterem a 1. piętrem! Takie praca to czysta przyjemność choć sama podroż do Mysłowic trwała dłużej niż samo wnoszenie.

Chociaż to także pokazuje kilka spraw a mianowicie:

  • mamy na tyle atrakcyjne ceny, że Klient zdecydował się na naszą firmę a nie którąś z mysłowickich,
  • jesteśmy dyspozycyjni - krótkie czasy realizacji i to w dużej ekipie,
  • renoma - jak pisaliśmy mamy duże doświadczenie w przewozie dużych gabarytów w tym wypadku pianin.

Skąd taka fanaberia Klienta aby przenosić pianino pomiędzy piętrami? Powód jest prozaiczny - remont w domu. I to nie pierwszy raz gdy służymy pomocą w takich sytuacjach. Choć do tej pory dotyczyło to głównie remontów w zakładach pracy.

A czy ty szukasz spradzwonej i pewnej firmy, która wykona dla ciebie przeprowadzkę lub przewóz? Zapraszamy do kontaktu.

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec, Mysłowice - transport pianina

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz