Transport wystawy Bytom, Mysłowice, Racibórz

Artykuł z 19 maj 2023

Tym razem transportowaliśmy wystawę a w ramach zlecenia odwiedziliśmy kilka Śląskich miast (m.in. Bytom, Mysłowice i Racibórz). Szczegóły za chwilę.

Już nie jeden raz mieliśmy okazję robić transport wystawy. Być może z tego względu zostaliśmy poproszeni o zrealizowanie kolejnego zlecenia. Tym razem naszym łupem padła wystawa. Cały transport odbywał się z aresztów śledczych z kilku Śląskich miast - Mysłowic, Raciborza, Bytomia.

Co przewoziliśmy? Różne przedmioty mrożące krew w żyłach:

  • łóżka,
  • meble - trzeba przyznać że wyglądające dość... nieikeowsko ;-)
  • manekiny w strojach pracowników tych wyjątkowych miejsc.

Wszystko to widać na zdjęciu i choć całość na starcie wyglądała w dość opłakanym stanie to nie znaczy, że nie podeszliśmy do sprawy profesjonalnie dlatego zabezpieczyliśmy rzeczy na czas transportu, cały transport jak zawsze był ubezpieczony - co u nas jest standardem. Zachęcamy do zobaczenia dlaczego warto zaufać naszej firmie przeprowadzkowej.

W ostatnim czasie mieliśmy także okazję z bliska obserwować niezwykły wydarzenie jakim był PRISONER RUNNER 2023. Niezwykłe przeżycie! Na krótką relację zapraszamy na nasz fanpage - https://www.facebook.com/KoniczynkaPrzeprowadzki

Nasz cennik Kontakt
Transport wystawy Bytom, Mysłowice, Racibórz

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz