Transport wielkogabarytowy - transport wystawy

Artykuł z 9 lut 2023

W branży przeprowadzkowej zdarzają się nietypowe zlecenia. Tym bardziej jest nam miło gdy Klient do nas powraca! Tym razem trasa Chorzów - Zielona Góra.

Gdy przeglądacie galerię z tej realizacji to zapewne nasuwa się wam wrażenie - kurcze chyba kręcą kolejną część Obcego (ale z niecoooo mniejszym budżetem). Nic bardziej mylnego! Tym razem to "Powrót Klienta". Ale która część to już nie zliczymy, bo ciągnie się to niczym Moda na Sukces ;-)

W 2021 przewoziliśmy wystawę na trasie Rydułtowy - Chorzów. Historię możecie znaleźć na naszym fanpage na Facebooku. Teraz wystawa Autostrada Dźwięku ruszyła z Chorzowa aż do Zielonej Góry. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach - był to transport wielkogabarytowy i w dodatku składający się z wielu eksponatów. Dlatego do akcji ruszyły aż dwa samochody wyposażone w windę oraz 4-osobowa ekipa.

Nocny transport Chorzów - Zielona Góra

Ze względu na duże odległości i ogrom prac przy załadunku (demontaż, zabezpieczenie eksponatów, bezpieczne znoszenie) transport rozpoczął się w godzinach wieczornych. Dwoma autami ruszyliśmy z Chorzowa do Zielonej Góry autostradą więc to była najprzyjemniejsza i najspokojniejsza część całej akcji. Po kilku godzinach byliśmy na miejscu a tam już wszystko było na tzw. płaskim. Dlatego bez najmniejszych problemów wyładowaliśmy przesyłkę żegnając się z zadowolonym Klientem. I ruszyliśmy w drogę powrotną ale to już zupełnie inna historia... ciąg dalszy nastąpi.

Nasz cennik Kontakt
Transport wielkogabarytowy - transport wystawy

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz