Transport pianina z Sosnowca do Bystrej

Artykuł z 20 paź 2022

Szukasz firmy transportowo-przeprowadzkowej, która przewiezie twoje drogocenne pianino z Sosnowca do dowolnego miejsca w Polsce? Od tego jesteśmy my!

Transport pianina to szczególne wyzwanie logistyczne. Mówimy tu o przedmiocie, który nie tylko swoje waży - między 200kg a 300kg to norma. Ale także swoje kosztuje oraz ma swoją sentymentalną wartość dla naszych klientów a to już jest rzecz bezcenna.

Przewóz pianina Sosnowiec - Bielsko-Biała

Dawniej Bystra leżała w woj. Bielsko-Biała ale od kilkudziesięciu lat jest to już woj. śląskie. Jednak pianino które przewoziliśmy miało blisko 100 lat! Trasę zaczęliśmy jednak w Sosnowcu z 4-osobową ekipą. Wszystko po to żeby bezpiecznie znieść ciężkie pianino z 2 piętra. Trasę kończyliśmy w Bystrej już w 3 osoby bo nie było potrzeby wnoszenia.

Bezpieczny przewóz pianina

To już nasze 11 pianino w tym roku. O innej przeprowadzce pianina pisaliśmy np. tutaj. Zawsze jednak jest to dla nas wyzwanie oraz chęć zapewnienia bezpieczeństwa. Dlatego standardem u nas jest dbałość o detale - zabezpieczenie folią, owinięcie matami, rozebranie części ruchomych, właściwy transport.

Dbamy także o naszych pracowników - odpowiednie obuwie, pasy do przenoszenia cieżkich przedmiotów oraz dobór właściwej ilości ludzi do znoszenia, wnoszenia.

Zapewne dzięki temu na naszym profilu na Google Maps pojawiła się kolejna pozytywna opinia. Możecie ją znaleźć w naszej zakładce z opiniami o firmie transportowo-przeprowadzkowej Koniczynka Przeprowadzki.

Nasz cennik Kontakt
Transport pianina z Sosnowca do Bystrej

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz