Transport pianina - Katowice - Tychy

Artykuł z 16 sty 2023

Ostatnio wykonaliśmy pierwszy w tym roku przewóz pianina. Tym razem na transie z Katowic do Tych. Dziękujemy za zaufanie właścicielowi tego cennego instrumentu.

W zeszłym roku wykonaliśmy kilkanaście transportów pianin w różnych kierunkach. W tym czasie byliśmy w Sosnowcu, Mysłowicach czy Tychach. Więcej o tamtych przewozach pianin dowiesz się tutaj.

Tym razem przewóz pianina odbył się na trasie Katowice - Tychy. Niestety instrument znajdował się na 6. piętrze i w dodatku bez windy transportowej co znacznie ułatwiłoby pracę. Na szczęście w budynku była sprawna winda pasażerska - na tyle duża, że zabezpieczone pianino udało przewieźć się w pionie.

Bezpieczny przewóz pianina - Katowice

Jak zawsze działamy na najwyższym poziomie. Co widać na dołączonej galerii. Robiąc transport na trasie Katowice - Tychy odpowiednio zabezpieczyliśmy pianino oblekając je folią bąbelkową i stretchem. Zdemontowaliśmy także ruchome części. Dzięki temu pianino mogliśmy bezpiecznie zwieźć windą. Także w naszym aucie instrument został odpowiednio potraktowany - przypięty pasami, owinięty kocem.

Ubezpieczony przewóz

Standardem w naszej pracy jest to, że każda realizacja wiąże się ze szczegółowym poznaniem wymagań klienta. To zaś przekłada się na szczegółową wycenę - dzięki temu klient zna pełną ceną i nie mogą go spotkać (nieprzyjemne) niespodzianki w momencie płacenia. Podpisujemy umowę, w tym także ubezpieczamy przewożone rzeczy na czas załadunku, przewozu i rozładunku.

Czy to się sprawdza? Z pewnością tak, dlatego zaufało nam już tyle osób! Reasumując - szukasz firmy która bezpiecznie przewiezie pianino lub inny duży instrument z Katowic do dowolnego miejsca w Polsce a nawet za granią? Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Nasz cennik Kontakt
Transport pianina - Katowice - Tychy

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz