Transport pianin to nasz "konik"

Artykuł z 16 gru 2021

Transport i przeprowadzka pianin na Śląsku i Zagłębiu należy do jednych z najtrudniejszych przedsięwzięć. Śmiało możemy powiedzieć że jesteśmy specjalistami od transportu pianin. Mamy za sobą ponad dwadzieścia takich zleceń i dalej śrubujemy rekord.

#transport pianina #śląsk #zagłębie #katowice #przeprowadzki #mieszkania #dom #przeprowadzka firmy

Transport pianina? Tak!

... ale, to niełatwe zadanie. Wymagany jest do tego odpowiednio przygotowany samochód, sprzęt do przenoszenia i transportu, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedza w obsłudze takich zleceń. Ponad dwadzieścia Pianin w ciągu roku uświadamia nam, że jesteśmy godni zaufania. Dbamy bardzo o każdy transport, gdyż są to wyjątkowe sprzęty, których wartość często jest niepoliczalna.

Zapewniamy profesjonalny i bezpieczny transport pianin. Wszystkie zlecenia prowadzone są z najwyższą starannością i ostrożnością. Umiejętne zabezpieczamy i pakujemy dostojne instrumenty. Naprawdę mamy duże doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt do wykonania takich usług. Doskonale wiemy, że pianino ze względu na swój duży i nierównomiernie rozłożony ciężar jest nietypowym instrumentem. Dlatego transport wymaga dużego doświadczenia, zwłaszcza przy wnoszeniu, jak i znoszeniu po schodach i nie mamy tu namyśli tylko siłę fizyczną.

Tak czy inaczej takie zlecenia sprawiają nam wielką przyjemność i satysfakcję, gdyż wszystkie nasze zlecenia zostały wykonane idealnie w 100% bez zastrzeżeń. Opinie naszych klientów są niepodważalnym dowodem i zwieńczeniem naszej pracy.

Dlatego serdecznie się polecamy :) Koniczynka! Przywozimy szczęście :)

Nasz cennik Kontakt
Transport pianin to nasz "konik"

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz