Sosnowiec i "przeprowadzka" pianina

Artykuł z 18 lip 2022

Kolejne sukcesy! Tym razem wykonaliśmy przewóz pianina z Sosnowca oraz przewóz pianina z Katowic. Bezpieczeny przewóz pianina tylko z nami!

Niecały miesiąc temu pisaliśmy o bezpiecznym przewozie pianina. I oto po kilkudziesięciu dniach powracamy mając na koncie zaliczony kolejny bezpieczny transport pianina. Tym razem przeprowadzka miała miejsce w Sosnowcu a druga w Katowicach.

Przewóz pianina

Pianina mają to do siebie że są ciężkie, bardzo drogie i niechętnie chcą współpracować. Na dołączonych zdjęciach zobaczysz w jaki sposób wykonujemy transport. Podstawą jest duża ekipa. W przypadku przewozu pianina z Katowic były to trzy osoby. Druga sprawa to prawidłowe zabezpieczenie przenoszonego instrumentu i także bezpieczne jego zamontowania na pace naszego auto dostawczego.

W przypadku przewozu pianina z Sosnowca do Warszawy zebraliśmy 5-osobową ekipę. Wynikało to z faktu, że układ pomieszczeń wymusił na nas przenoszenie instrumentu w pionie!

Ubezpiecznie transportu

Przypominamy także, że w Koniczynka Przeprowadzki Transport kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Dlatego meble czy też inne elementy, które tego wymagają - są zabezpieczane folią bąbelkową oraz sam transport jest ubezpieczony.

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec i "przeprowadzka" pianina

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz