Sosnowiec - przeprowadzka jak nie codzień

Artykuł z 26 wrz 2022

Okres letni to czas nie tylko wakacji ale także przeprowadzek jednej z grup zawodowo-powołaniowych. O czym mowa? O tym w najnowszym wpisie!

Co kilka lat następują przenosiny księży i zakonników pomiędzy parafiami i zakonami. Tak też było w tym roku w diecezji sosnowieckiej. Dzięki wypracowanej renomie (opinie naszych klientów) i poczcie pantoflowej wykonaliśmy kilka przeprowadzek na terenie Sosnowca, Jaworzna, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej i Olkusza.

I możemy wam powiedzieć co przewoziliśmy: sprzęt rtv i agd, meble i książki. Jak się okazuje księża lubią czytać i u niektórych biblioteczka okazywała się dość pokaźna. Oczywiście jak zawsze wszystko zabezpieczyliśmy na czas wynoszenia, transportu i wnoszenia.

Dziękujęmy za zaufanie i polecamy się na przyszłość! Jeżeli nie jesteś księdzem ale masz powołanie np. do małżeństwa i wraz ze swoją (przyszłą) małżońką planujecie przeprowadzkę to także się polecamy i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec - przeprowadzka jak nie codzień

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz