Sosnowiec - przeprowadzka firmy Wikatech

Artykuł z 29 mar 2023

Kolejne przeprowadzka biura w Sosnowcu stała się faktem. Tym razem można powiedzieć, że było szybko, sprawnie ale jak zawsze bezpiecznie! Ruszamy w drogę!

Ostatnimi czasy pisaliśmy więcej o zamykaniu i liwkidacji biur (np. liwidacja biura w Katowicach) niż o przenosinach biura tej czy innej firmy.

Jednak kilkanaście dni temu odezwał się do nas Klient z prośbą o wycenę przeprowadzki firmy. Cena, czas oraz jakość naszych usług zagrały na naszą korzyść i firma Wikatech podjęła dezycję o współpracy właśnie z nami.

Tym razem nasze działanie nie różniły się niczym od typowej przeprowadzki mieszkania. Tyle, że meble tym razem były biurowe, a kartony - z setkami dokumentów firmowych. Obyło się także bez pakowania w kartony dziesiątek drogocennych produktów z półek sklepowych - o czym możesz poczytać w artykule o przeprowadzka firmy z Sosnowca - RC4Max. Ufff!

Reasumując. W ramach tego zlecenia wykonaliśmy następujące prace:

  • wycena realizacji + formalności - zawsze podpisujemy umowę - Klient wie jakie ma prawa oraz już na starcie zna ostateczną wycenę,
  • ubezpieczenie transportu - u nas to standard - współpracujemy z firmą ubezpieczeniową,
  • fizyczne zabezpieczenie mebli na czas transportu (folia, koce),
  • przewóż do nowej lokalizacji,
  • rozładunek transportu.

Naszemu Klientowi dziękujemy za zaufanie i życzy dalszych sukcesów i rozwoju firmy.

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec - przeprowadzka firmy Wikatech

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz