Sosnowiec - przeprowadzka firmy Pulmag

Artykuł z 9 lip 2022

Tym razem przeprowadzaliśmy firmę z Sosnowca - Pulmag. Sprzęt medyczny ma to do siebie że jest ciężki i bardzo drogi. Dlatego powierzone nam zadanie wymagało dużej uwagi.

Zdarza nam się przewozić rzeczy drogie i ciężkie, jak np. pianina. Nie mniejszym wyzwaniem była tym razem przeprowadzka firmy z Sosnowca - Pulmag. Ten Ośrodek Badań Klinicznych i Diagnostyki Pulmonologicznej dysponuje bowiem zaawansowanym sprzętem medycznym ale także i umeblowaniem.

Jak zawsze wykonaliśmy nasze zlecenie z najwyższą starannością. Transport był ubezpieczony oraz odpowiednio zabezpieczony, także podczas transportu. Jak zawsze nieodzowna okazała się winda w naszym aucie co jest niezbędne podczas przeworzenia rzeczy wielkogabarytowych.

Przeprowadzka firmy z Sosnowca

W ostatnim czasie przeprowadzaliśmy firmę RC4MAX - sklep stacjonarny specjalizujący się w sprzedaży modeli sterowanych zdalnie. Fotorelacja z tamtego transportu znajduje się na naszym fanpageu na który serdecznie zapraszamy - https://www.facebook.com/114201142610225/posts/807039083326424/?sfnsn=mo

Nasz cennik Kontakt
Sosnowiec - przeprowadzka firmy Pulmag

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz