Skuteczna przeprowadzka. Helikopterem!

Artykuł z 1 kwi 2023

Szukasz firmy z Sosnowca, która zrobia dla ciebie przeprowadzkę? I od razu z takim rozmachem, tak że twój sąsiad zapamięta to do końca swojego życia?

Jeżeli tak jest to świetnie trafiłeś! W naszej firmie transportowo-przeprowadzkowej Koniczynka przewozimy firmy, przewozimy meble, przewozimy pianina i tak na prawdę nic nas nie ogranicza. Dysponujemy własną flotą samochodów z windą, liczną i sprawdzoną ekipą. Zyskaliśmy uznanie setek zadowolonych Klientów dzięki temu że:

  • dbamy o jakość naszych usług,
  • szanujemy klientów - podpisujemy umowę, nie stosujemy tzw. haczyków i gwiazdek,
  • jesteśmy zawsze na czas i zgodnie z umową,
  • dbamy o bezpieczeństwo powierzonego nam mienia,
  • ubezpieczamy mienie klienta na czas transportu (przeprowadzki).

Jednak 1 kwietnia 2023 nastąpiła rewolucja! Nadażyła się okazja aby zakupić helikopter, który od początku maja będzie służył w naszej firmie. Na załączonym zdjęciu już mogą Państwo podziwiać nasz nowy nabytek - Boeing CH-47 Chinook. Przetrwał Irak i Afganistan - przetrwa i warunki panujące w naszym kraju.

I tak - zgadza się - sami też jesteśmy jeszcze pod wrażeniem. Czekamy na dobrą pogodę aby przemalować go w nasze barwy. Już nie możemy się doczekać pierwszego zlecenia realizowanego tą bestią! A ty, jeżeli szukasz firmy która zrobi dla ciebie przeprowadzkę - zapraszamy do kontaktu.

Nasz cennik Kontakt
Skuteczna przeprowadzka. Helikopterem!

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz