Koniczynka Transport Przeprowadzki w Gliwicach

Artykuł z 31 paź 2023

Miło nam poinformować, że rozszerzamy naszą działalność transportowo-przeprowadzkową o Gliwice.

Gdy szukaliśmy wpisów na naszej stronie internetowej aby podpiąć je tutaj i pochwalić się jak to wiele razy odwiedzialiśmy Gliwice.. nie znaleźliśmy :( Ale czy to powód do załamywanie rąk? Wręcz przeciwnie!

Dlatego znaleźliśmy świetnych ludzi do współpracy aby poszerzyć naszą działalność i robić przeprowadzki w Gliwicach. Jest to miasto niezwykle dynamiczne, rozwijające się, z wieloma młodymi ludźmi, którzy widzą swoją przyszłość na studiach wyższych. W takich miejscach chcemy być obecni z naszą ofertą, która jest niezmienna na terenie całej naszej śląsko-zagłębiowskiej aglomeracji.

A jak Gliwice to także i okoliczne miasta jak chociażby Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Racibórz oraz wiele mniejszych miejscowości.

Już niezwykle cieszymy się na myśl o nowych możliwościach i wyzwaniach, które przed nami oraz tym, że już wkrótce w naszym dziale Blog, zaczną pojawiać się z tego miasta. Telefon w dłoń, auta zatankowane i czekamy na wasze telefony!

Nasz cennik Kontakt

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz