Przeprowadzka firmy - Sosnowiec - RC4MAX

Artykuł z 26 lip 2022

Kolejne duże przedsięwzięcie to demontaż, zabezpieczenie i transport wyposażenia firmy z Sosnowca zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem modeli zdalnie sterowanych

Systematycznie budujemy bazę naszych zadowolonych klientów! Ich opinie o naszej pracy możesz znaleźć tutaj. Wśród dziesiątek realizacji co jakiś czas zdarzają się takie jak ta - przeprowadzka firmy. Najczęściej jest to trudne i czasochłonne przedsięwzięcie biorąc pod uwagę ilość towarów, sprzętów i umeblowania, które trzeba zdemontować, zapezpieczyć a następnie bezpiecznie przewieźć. Najlepiej to obrazuje załączona galeria prezentująca całe to wydarzenie.

Na lokal składały się dwa małe pomieszczenia ale niezwykle wysokie. To wszystko ze względu na starą komienicę, w której znajdowała się firma.

Ubezpieczenie przeprowadzki firmy

Na zdjęciach widać sprzęt wart dziesiątki tysięcy złotych. Dlatego aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa klientowi nasze przeprowadzki są ubezpieczane! Oczywiście w standardzie przy takiej przewozach - odpowiednio zabezpieczyliśmy przewożone przedmioty, które tego wymagały. Kolejną sprawą jest włąściwy przewóż - użycie taśm, dystansów i także doświadczony kierowca, który będzie prowadził ze świadomością co wiezie na pace.

Chcę przewieźć firmę - od czego zacząć

Tutaj odpowiedź na to pytanie jest prosta - skontaktuj się z nami! Telefonicznie uzgodnimy szczegóły, powiemy jak należy się przygotować do przewozu towarów, wykonamy wycenę przewozu w atrakcyjnej cenie, podpiszemy umowę i ruszamy w nową przygodę.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka firmy - Sosnowiec - RC4MAX

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz