Przeprowadzka firmy lub biura

Artykuł z 22 lis 2021

Każde Biuro nas polubi. Chcemy się tu trochę pochwalić. Wiele firm, nie tylko na Śląsku i Zagłębiu korzysta z naszych usług. Jak się okazuje, transport lub przeprowadzki robimy już w całym kraju gdyż rekomendacja i zaufanie pracuje dla nas.

#katowice #sosnowiec #gliwice #częstochowa #zawiercie #zagłębie #śląsk #polska #kraj #prokuratura #t-mobile #vectra #adecco #muzeum #huta

Przeprowadzka firmy lub biura.

Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w zabezpieczaniu transportu, bezstresowo przewozimy stanowiska biurowe wraz z akcesoriami komputerowymi, dokumentami oraz całe wyposażenie biura. Mamy doświadczoną ekipę do realizacji tego typu usług i na pewno spełnimy wymagania niejednego przedsiębiorcy.Wszelki sprzęt elektroniczny, stanowiska komputerowe, szafy serwerowe oraz dokumenty firmy lub całe archiwa, a nawet materiały wrażliwe oraz sejfy będą bezpieczne podczas przeprowadzki. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenia, pojemniki, skrzynie, pasy i plomby konieczne do przewozu takich materiałów. Dzięki naszym rozwiązaniom i doświadczeniu zdobyliśmy uznanie i zaufanie wśród największych w kraju. Przeprowadzki całych biur to jedna z naszych wielu specjalności. Dowodem na to są powracający klienci lub kolejni z polecenia naszych klientów.

Wielokrotnie wykonywaliśmy przeprowadzki firm i biur od małych przedsiębiorstw po duże instytucje. Taka przeprowadzka wymaga precyzyjnej i dokładnej obsługi bez zbędnego pośpiechu. Wraz z transportem często dokonujemy kompleksowo demontażu i montażu całych przestrzeni biurowych.

Dzięki tym zleceniom czujemy się w nich pewnie ponieważ zadowolony klient i dobrze wykonana praca i to w rozsądnym czasie daje ogromne poczucie satysfakcji.

...czyli krótko mówiąc „Biuro nas lubi”.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzka firmy lub biura - koniczynka-przeprowadzki.pl

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz