Opinie Transport i Przeprowadzki "Koniczynka"

Artykuł z 9 kwi 2022

Przywozimy szczęście, bo Koniczynka, to transport i przeprowadzki. Specjalizujemy się w usługach związanych z przeprowadzkami mieszkań, biur, lokali oraz wszelkich innych transportów rzeczy, które jesteś sobie w stanie wyobrazić.

#tanio #transport #przeprowadzka #niska #cena #śląsk #zagłębie #katowice #sosnowiec #mieszkania #dom #firmy

Nasze moce przerobowe to:

  • Sześć, dwuosobowych Zespołów aby przeprowadzka poszła szybko, sprawnie i bezpiecznie.
  • Skrzynie, kartony, worki próżniowe dorzucamy w gratisie! ponieważ dbamy o Twoje rzeczy jak o swoje.
  • Flota sześciu pojazdów, a największe z nich są w stanie pomieścić całe mieszkanie!
  • Nawet nie zdążysz się obejrzeć, a My już zniesiemy i wniesiemy Twoje rzeczy bezpiecznie do samochodu.

Po prostu robimy to dobrze, a nasi klienci to doceniają.

Tutaj są opinie naszych klientów. Poniżej przedstawiamy kilka z nich. Zajrzyj też do galerii w tym artykule, tam też są ładne kwiatki - właściwie same Koniczynki ;)

  • Pełen profesjonalizm fachowo sprawnie tanio solidnie i szybko. Przeprowadzka w godzinę i ogromna nieoceniona pomoc właściciela. Pan Łukasz dobry człowiek pomoże wesprze i przeprowadzi szybko i w milej kulturalnej atmosferze. Będę gorąco polecać. Jestem w pełni zadowolona. Rewelacyjna firma wyróżniająca się na rynku a podejście do klienta tak serdeczne i profesjonalne ze aż brak słów podziwu. Gratuluje i życzę samych sukcesów.

@Sandra

 

  • Super ludzie. Polecam. Nie wiem jak dziękować. Zadzwoniłam rano ze pilnie potrzebuję transportu rzeczy z mieszkania. Pan pod telefonem zorganizował transport tego samego dnia. Mało tego próbował pomóc w organizacji miejsca do złożenia rzeczy, nawet zaoferował swój własny garaż. Chłopaki przyjechali na określoną godzinę, przenieśli rzeczy i nawet napotkane po drodze trudności udało im się pokonać. SUPER LUDZIE I NA PRAWDĘ GODNI POLECENIA. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ

@Magda P.

 

  • Potrzebowałem przeprowadzki "na już". Wybrałem Koniczynkę, ponieważ nazwa firmy wpadła mi w oko podczas gdy oglądałem program Spakowane Życie na BBC. Pan Łukasz w ekspresowym czasie załatwił ekipę! Chłopaki bardzo mili, rzetelni, na wejściu zapytali się co do zabrania. Wszystko poszło świetnie, nawet szkło zabezpieczali folią bąbelkową z kilku warstw. Telewizor 42 calowy też nie był dla Nich problemem. Polecam tą firmę z całego serca! Ceny też mają bardzo konkurencyjne (wiem to bo już po wszystkim na spokojnie dzwoniłem po innych firmach w celu rozeznania czy Pan Łukasz mnie brzydko mówiąc nie puścił z torbami). Pozdrawiam i polecam.

@Pan Arkadiusz

Nasz cennik Kontakt
Opinie Transport i Przeprowadzki "Koniczynka"

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz