Najtańsze kredyty na rynku

Artykuł z 4 mar 2022

Chcielibyśmy przedstawić Panią Justynę Chrzanowską - eksperta kredytowego. Pani Justyna od 2015 działa w tym zakresie. Jeżeli szukasz najlepszej opcji kredytowej i nie wiesz na co się zdecydować to podpowiadamy. Zdecyduj się na Panią Justynę. Pomoże znaleźć najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Wspierajmy lokalny biznes! Justyna Chrzanowska - Ekspert Kredytowy

#tanie #przepradzki #transport #sosnowiec #katowice #jaworzno #gliwice #dabrowagornicza #slask

 

Justyna Chrzanowska Ekspert Kredytowy

Marka Justyna Chrzanowska Ekspert Kredytowy to firma pośrednictwa kredytowego. W roku 2015 Pani Justyna postanowiła wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i spróbować własnych sił w biznesie.  Pomaga w wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego i  gotówkowego. Z perspektywy czasu okazało się, że to najlepsza decyzja zawodowa w jej życiu. Ponad 15-sto letnia praca w korporacji dała jej bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj prowadzi własną firmę i realizuje swoje marzenia zawodowe jako Ekspert Kredytowy.

 

"Wierzę, że dziś ludzie są zapracowani. Wierzę także, że dziś ludzie potrzebują fachowej i profesjonalnej  porady w wielu dziedzinach, ponieważ sami są zbyt zajęci swoją pracą i rodziną. Dlatego rola eksperta kredytowego jest nieoceniona w procesie wyboru banku dla kredytu. Oczywiście możesz na własną rękę szukać najlepszego kredytu. W takim przypadku powinieneś udać się do każdego banku z osobna, gdzie możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i ofertę danego banku. Musisz jednak posiadać narzędzie, które porówna za Ciebie wszystkie oferty kredytowe. To może być trudne. A teraz posłuchaj mojej rady. Możesz udać się do mnie i wszystko to, co napisałam powyżej przygotuję dla Ciebie. Spotkanie może się odbyć w moim biurze lub dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu,  gdzie dojadę na umówioną wcześniej godzinę. Takie spotkanie jest dla Ciebie bezpłatne. Nie ma tutaj ukrytego tricku, nie pracuję charytatywnie. Moje wynagrodzenie otrzymam od banku, kiedy pomogę Ci uzyskać kredyt."

Justyna Chrzanowska

Nasz cennik Kontakt
Najtańsze kredyty na rynku

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz