Mamy Orła!

Artykuł z 18 lut 2020

Dziękujemy naszym klientom. Za zaufanie oraz wyrażanie swoich opinii, które przyczyniły się do fantastycznego wyróżnienia jakim jest plebiscyt Orły Transportu.

Orły Transportu i przeprowadzek.

Oficjalnie!!!!

Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym klientom. Za zaufanie oraz wyrażanie swoich opinii, które przyczyniły się do tak fantastycznego wyróżnienia jakim jest plebiscyt "Orły Transportu".

Dziękuję swojej ekipie bez ich ciężkiej pracy nie było by tego wyróżnienia!!!

Zapraszam również do odwiedzenia strony:http://www.orły.pl/ - znajdziecie tam informacje na temat rankingu firm w naszym regionie jak i w całym kraju! Ranking jest tworzony w oparciu o Państwa opinie!!

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do tego grona, to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To Wy! Nasi Klienci! jesteście siłą napędową i jedynym w swoim rodzaju jury, które bardzo konkretnie nas ocenia.

Nasz cennik Kontakt

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz