Koniczynka Przeprowadzki - firma godna polecenia

Artykuł z 7 sty 2023

Początek roku to dobry czas na podsumowania. Dlatego także i nasza firma transportowo-przeprowadzkowa Koniczynka robi rozliczenie ze starym rokiem 2022.

Miło nam poinformować, że rok 2022 kończymy z kolejnym wyróżnieniem, tj. Złotymi Orłami Transportu. Nasza firma Koniczynka Transport-Przeprowadzki znalazła się w pierwszej trójce kolejny rok z rzędu. Więcej o tym dlaczego warto zaufać naszej firmie znajdziesz tutaj.

Firma od przeprowadzek godna zaufania

Rok 2022 to nie tylko wyróżnienia, nogrody i statuetki. To przede wszystkim setki klientów zadowolonych z przeprowadzek, to coraz więcej realizacji robionych z polecenia, które to dla nas są najcenniejsze. Świadczą bowiem o tym, że te usługi przeprowadzkowe, które robimy na terenie Sosnowca, na terenie Katowic i innych okolicznych miast robimy bardzo dobrze. Tylko wycinek opinii o nas znajdziesz w opiniach o naszej firmie transportowo-przeprowadzkowej.

Transporty wielkogabarytowe

Do takich z pewnością należą transporty pianin i fortepianów, których w 2022 przewieźliśmy sumarycznie 18. Ważące po kilkaset kilogramów instrumenty najwyraźniej stały się naszym konikiem. Ale duże i bardzo duże gabaryty to także stary szafy z litego drewna, maszyny przemysłowe.

Podsumowanie roku w skrócie:

  • ponad 900 przeprowadzek i transportów,
  • 17 pianin i 1 fortepian,
  • przeprowadzki biur i całych firm (przykładowe przeprowadzki firm),
  • 300 pozytywnych opinii na Google Maps,
  • 1 miejsce w Orłach Transportu.

A naszym klientom przeszłym jak i przyszłym życzymy także sukcesów, licznych wyróżnień, pozytywnych opinii od bliskich i współpracowników, klientów. I jakże cennego zdrowia. Do zobaczenia na trasie!

Nasz cennik Kontakt
Koniczynka Przeprowadzki - firma godna polecenia

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz