Katowice - likwidacja biura Norconsult

Artykuł z 23 mar 2023

Jeżeli likwidujesz biuro swojej firmy to Koniczynka Transport Przeprowadzki wykona dla ciebie usługę kompleksowo. Ostatnio pomagaliśmy zamknąć filię w Katowicach.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że różne są powody likwidacji biura. Tym razem historia z, mamy nadzieję, pozytywnym zakończeniem! Nasz Klient podjął decyzję o  likwidacji filii w Katowicach co ma służyć optymalizacji.

Nasza firma świadcząca usługi transportu i przeprowadzki podjęła się tego zadania z przyjemnością. Nie ma co ukrywać, że ta likwidacja biura należała do tych prac z pokroju łatwych i przyjemnych. Jak zresztą widać na zdjęciach - było to małe biuro za to z eleganckimi meblami biurowymi. Należy dbać o takie meble! Dlatego jak mamy to w standardzie - dokonaliśmy zabezpieczenia menia folią i kocami, cały transport został także ubezpieczony.

Cały sprzęt w krótkim czasie został przetransportowany do Krakowa a na naszym koncie pojawił się kolejny zadowolony Klient, któremu życzymy sukcesów w dalszym rozwoju firmy - już w Krakowie.

A czy ty potrzebujesz firmy, która wykona dla ciebie przeprowadzkę biura lub dokona całkowitej likwidacji włącznie z utylizacją? Zapraszamy do kontaktu - kliknij tutaj.

Nasz cennik Kontakt
Katowice - likwidacja biura Norconsult

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz