Demontaż / likwidacja biura - Katowice

Artykuł z 15 lut 2023

Czy to likwidacja biura czy demontaż, czy też przeprowadzka firmy - schemat jest ten sam. Pakujemy, zabezpieczamy i przewozimy. Katowice znów nas witają!

Niby zawsze tak samo a jednak inaczej. Tym razem udaliśmy się na demontaż biura w Katowicach. Nie była to typowa likwidacja jak w przypadku likwidacji sklepu w Katowicach. Ponieważ było to opróżnianie na czas remontu.

Jak widać na załączonych zdjęciach - działo się! Musieliśmy bowiem zdemontować około 200 stanowisk pracy tj. fotele, biurka, kontenerki, komputery, zabudowy boksów. Zdemontowania wymagała także sala konferencyjna i jadalnia.

Transport mebli i sprzętu Katowice - Warszawa

Cała akcja miała miejsce w centrum Katowic - słynne złote szyby zapewne każdy kojarzy - kto choć raz był w Katowicach. Zdemontowane wyposażenie biura, w tym drukarki i kserokopiarki, które wcześniej zabezpieczyliśmy na czas transportu zwoziliśmy windą, którą wcześniej zabezpieczyliśmy przed uszkodzeniem!

Po całej akcji zostały jeszcze liczne meble biurowe, które podlegały utylizacji. Musieliśmy dostarczyć je do Warszawy w 6 ciężarówkach. Całość realizacji zajęła nam 6 dni, mając do dyspozycji kilkuosobową ekipę, która jak zawsze - doskonale wywiązała się ze swoich obowiązków.

Sprawdzona firma przeprowadzkowa - demontaż biura

A czy ty szukasz sprawdzonej firmy z Katowic, która wykona demontaż twojego biura lub zlikwiduje twój sklep? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Nasz cennik Kontakt
Demontaż / likwidacja biura - Katowice

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz