Będzin - transport pianina, Czeladź - transport pianina

Artykuł z 2 lut 2023

Pierwsze dni roku to kolejne transporty - tym razem robiliśmy przeprowadzkę pianina z Będzina i Czeladzi. Jak zwykle poszło sprawnie i bezpiecznie!

Możnaby pomyśleć, że Śląsk pianinami stoi. Często publikujemy o nich informacje na naszej stronie internetowej oraz fanpage naszej firmy przeprowadzkowo-transportowej.

W pierwszych dniach nowego roku to już trzeci transport. Pierwsza przeprowadzka pianina Katowice - Tychy miała miejsce 9 stycznia.

Bezpieczny transport pianina - Będzin - Góra Siewierska

Ten przewóz należał do jednego z najłatwiejszych choć ten instrument to zawsze kilkaset kilgramów, które odpowiednio należy zabezpieczyć, zadbać o ruchome części. Także i o samą obudowę bo często pianino jest traktowane jako mebel - musi więc dobrze wyglądać - bez rys i obitych krawędzi.

Na ile było to możliwe zdemontowaliśmy ruchome części pianina, zabezpieczając wszystko folią stretch i kocami. Również w aucie odpowiednio ustabilizowaliśmy ten drogocenny instrument muzyczny. Na szczęście tym razem nie musieliśmy go znosić z 3. albo 4. piętra, a wszystko odbyło się na trasie Będzin - Góra Siewierska - dom parterowy - dom parterowy.

Transport pianina Czeladź - Dąbrowa Górnicza

Drugi transport pianina w roku 2023. Tym razem było trudniej bo musieliśmy go znosić z trzeciego piętra bez windy. Sama trasa Czeladź - Dąbrowa Górnicza przebiegła szybko i sprawnie ale oczywiście także i bezpiecznie bo wszystko odpowiednio zabezpieczyliśmy. Klasyka - folia, stretch, koce i taśmy mocujące w naszym aucie. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkiego mamie naszego klienta, dla której pianino było prezentem!

Nasz cennik Kontakt
Będzin - transport pianina, Czeladź - transport pianina

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz