Katowice - płyty wielkoformatowe - transport z wniesieniem

Artykuł z 28 cze 2024

Coraz większą popularność w architekturze wnętrz zyskują płyty wielkoformatowe. W ostatnich dniach wykonaliśmy transport i wniesienie spieków w Katowicach.

Czy może być coś bardziej przerażającego dla firmy transportowo-przeprowadzkowej jak zawsze zatłoczone Katowice, wielkoformatowe płyty ważące po 50kg każda oraz 6 piętro bez windy? Czerwiec tego roku stał się dla nas nowym otwarciem w naszej działalności. Wtedy to zgłosiła się do nas Klientka, która chciała przewieźć płyty wielkoformatowe zakupione z MaxFliz w Katowicach.

I już nie raz robliśmy takie zlecenia jak np. transport materiałów budowlanych Katowice - Dąbrowa Górnicza. Jednak tym razem mieliśmy do przewiezienia płyty o wymiarach 120cm x 280cm, które nie miały prawa zmieścić się w windzie budynku. A to oznaczało dla nas wnoszenie ich na 6 piętro po schodach, klatce schodowej.

Transport wielkoformatowy z MaxFliz w Katowicach

Przewóż rozpoczęliśmy w tym prestiżowym sklepie gdzie Klientkia znalazła dla siebie wymarzone spieki. Po ustaleniu szczegółów udaliśmy się do Katowic, aby zrealizować zlecenie. Początek to odbiór towaru, w tym przypadku z Max-Fliz Katowice. Tam ekspresowy załadunek wózkiem widłowym i pojechaliśmy działać.

Na miejscu była już ekipa remontowa Klientki, która poinstruowała nas, na co przy wnoszeniu zwracać szczególną uwagę. Po przekazaniu wszystkich informacji, a także przeprowadzeniu szkolenia ze sprzętu, który ułatwia wnoszenie takich wielkich formatów, przystąpiliśmy do działania.

Łatwo nie było, ale dużym ułatwieniem był specjalistyczny sprzęt, który służy również do kładzenia tak ogromnych płytek. Wniesienie 8 sztuk płytek zajęło naszej czteroosobowej ekipie 3 godziny!

Transport spieków z wniesieniem

To niezwykłe doświadczenie pozwoliło nam zyskać kontakty oraz narzędzia umożliwiające obslugę logistyczną tego typu przedsięwzięć. W związku z czym w naszej szerokiej ofercie pojawiła się opcja Transportu oraz Wniesienia Spieków, Płytek Wielkoformatowych z której to oferty zapraszamy do skorzystania.

Nasz cennik Kontakt
Katowice - płyty wielkoformatowe - transport z wniesieniem

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz