Bytom - przeprowadzka do Świnoujścia

Artykuł z 4 maj 2023

Czy przeprowadzka z Bytomia do Świnoujścia może być tania? Na pewno w konkurencyjnej cenie i jak zawsze bezpieczna i zakończona zadowoleniem klienta.

Często bywa tak, że ludzie boją się kosztów wynajęcia firmy przeprowadzkowej. Wolą na własną rękę organizować auto dostawcze, zebrać kilku znajomych żeby pomogli wszystko spakować i przewieźć. A przecież szukanie auta na własną rękę, następnie opłacenie paliwa i zebranie w jednym terminie kilku ludzi pochłania mnóstwo czasu i sił. A czasami i może odbić się utratą kilku dobrych kumpli.

Nasza klientka nie popełniła tego błędu i zdecydowała się, że jej przeprowadzkę z Bytomia do Świnoujścia powierzy profesjonalnej firme zajmującej się przeprowadzkami. Klientka skorzystała z jednego z naszej oferty transportu - przeprowadzki dzięku czemu zaoszczędziła sobie mnóstwo nerwów a całość wyszła ją być może taniej gdyby robiła to na własną rękę.

Transport Bytom - Świnoujście

Tym razem pod tym hasłem kryło się przewiezienie worków i kartonów z rzeczami osobistymi już wcześniej spakowanymi przez klientkę. Po naszej stronie zostało spakowanie kilku drobnych mebelków, telewizora, orbitreka, bieżnii, pokażnego drapaka (ale bez kota). Wszystko właściwie zabezpieczyliśmy i rozmieściliśmy w naszym aucie. Czekała nas bowiem długa bo 700-set kilometrowa wyprawa do Świnoujścia, w tym także płynięcie promem.

Całość przeprowadzki przebiegła bezproblemowo oraz co ważne - bez korków. To też była nasza pierwsza wyprawa w te rejony - niezwykle urokliwe i tuż przy granicy z Niemcami. Także jeżeli i ty szukasz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która zorganizuje i przeprowadzi transport z Bytomia do dowolnego miejsca w Polsce lub za granicą - zapraszamy do kontaktu z Koniczynka Transport - Przeprowadzki!

Nasz cennik Kontakt
Bytom - przeprowadzka do Świnoujścia

Koniczynka Transport i Przeprowadzki - Opinia Klienta nt. Bytom - przeprowadzka do Świnoujścia

Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, kompetentna i darząca pełnym zaufaniem klienta! Trasa Ponad 650km punktualność i pomoc gwarantowana tylko z Koniczynką. Serdecznie polecam, brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

KVSIO
zobacz opinie klientów na Google Maps

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 440 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz