Dzieje się

Piszemy o naszych realizacjach, usługach przeprowadzkowych. Chcemy dzielić się z wami tym co dzieje się u nas, chcemy budować relację, zaufanie - tak ważne gdy pragniemy pomóc Państwu przewozić szczęście.

Mamy Raty!!

Przeprowadzka na raty! NIe możliwe? U nas wszystko jest możliwe!

Nasze Realizacje

Od powstania Koniczynki. Mamy na koncie kilkanaście dużych zleceń, a także udział w programie Spakowaneżycie, którego emisja miała miejsce na kanale BBC!!!

Nasze Referencje

Z roku na rok coraz śmielej sobie poczynamy na rynku transportu/przeprowadzek.

Jesteśmy w telewizji!! BBC Brit #spakowanezycie

Koniczynka i Łukasz Szot„Koniczynka” to firma przeprowadzkowa z Sosnowca, istniejąca na rynku od 2017 roku. Właścicielem jest Łukasz, który na co dzień jest strażnikiem więziennym. „Koniczynkę” tworzy grupa przyjaciół, dzięki czemu są bardzo zgranym zespołem.W programie „Spakowane życie” śledzimy „Koniczynkę” podczas wykonywania różnorodnych zleceń od udziału w akcjach charytatywnych po przeprowadzki studia tatuażu, stadionu piłkarskiego czy teatru. Przenoszą dużo niezwykłych przedmiotów w wymagających warunkach, więc emocje czasami wymykają się spod kontroli. To co trzyma ich razem to prawdziwa przyjaźń i poczucie humoru.Łukasz Szot jest właścicielem „Koniczynki” i strażnikiem więziennym. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, ze względu na kontuzję kolana, więc nie może pełnić więziennych obowiązków.W „Koniczynce” nie jest typowym szefem. Ceni sobie dobre relacje z pracownikami, którzy są podstawą jego biznesu. Łukasz stara się pomagać im zarówno zawodowo jak i prywatnie. Nigdy nie pozostaje obojętny wobec problemów pracowników. Uwielbia spędzać czas ze swoją 3 letnią córką Lenką.

Lepsza jakość usług

Już w ofercie! Profesjonalne pojemniki transportowe! Dla naszych klientów - pojemniki w cenie! Nie baw się w kartony podczas przeprowadzki! Można wygodniej.

Mamy Orła!

Dziękujemy naszym klientom. Za zaufanie oraz wyrażanie swoich opinii, które przyczyniły się do fantastycznego wyróżnienia jakim jest plebiscyt Orły Transportu.

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek w godzinach 8.00 - 18.00  Sobota 8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeżdzimy dla Państwa 7/24 godziny. Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

668-223-850, 888-281-372