Transport wystawy do Kazimierza Dolnego

Artykuł z 8 lis 2023

Ostatni transport dla firmy Librus zaowocował kolejnym zleceniem na transport wystawy. A my niezwykle cieszymy się z powracających klientów.

Na to zlecenie ucieszyliśmy się z dwóch powodów - powracający klient oznacza, że ostatnio był zadowolony z naszych usług . Drugi powód - ten transport oznaczał kolejną wystawę na naszym koncie.

Inne przewozy tego typu to:

Jak tym razem wyglądał przewóz? Obdył się na trasie do hotelu Król Kazimierz Hotel & SPA w Kazimierzu Dolnym. Przewoziliśmy materiały reklamowe oraz same jako takie elementy wystawy. Klient zamówił usługę kompleksową czyli pakowanie, przewóz, rozładunek i rozpakowanie.

Po zakończeniu wydarzenia powtórzyliśmy cały proces. Wszystko oczywiście zostało odpowiednio i bezpiecznie zapakowane, z dużą troską załadowaliśmy rzeczy na pakę samochodu. W takich sytuacjach bardzo ważne są aspekty takie jak:

  • ubezpieczenie na czas transportu - mamy umowę tak że nie zdajemy się na dzieło przypadku,
  • doświadczenie w logistyce - objawia się chociażby w tym, że optymalizujemy moment pakowania, zapakowania oraz samego transportu - na przykład poprzed wybór odpowiedniej godziny wyjazdu.

Ze swojej strony dziękujemy Klientowi za zaufanie i czekamy na kolejną wystawę. A może ty jesteś zainteresowany tematem? Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.

Nasz cennik Kontakt
Transport wystawy do Kazimierza Dolnego

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz