Przewóz mebli - Sosnowiec, woj. śląskie

Artykuł z 24 sie 2022

Nie boimy się wyzwań dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie przewozu mebli z Sosnowca. Jak zwykle zadbaliśmy o najmniejsze detale bo bezpieczeństwo ponad wszystko!

Meble z drewna mają swój urok. Szczególnie to stare - klasyczne wzornictwo. Jednak co za tym idzie takie meble są ciężkie i cenne. A czasami bezcenne przez wzgląd na wartość sentymentalną. Bo przecież bywają często przekazywane w rodzinie przez kolejne pokolenia.

Nie inaczej było tym razem gdy wykonaliśmy naszą usługę przewozu mebli w Sosnowcu. Ze względu na ogrom przedsięwzięcia (co pokazuje załączona galeria zdjęć) udaliśmy się na miejsce czteroosobową ekipą. I była to właściwa decyzja. Fakt, że meble są wykonane z litego drewna oznaczał że są to też bardzo ciężke meble.

Nasza praca polegała więc na zadaniach:

  1. demontaż/montaż nadstawek, szyb,
  2. zabezpieczenie mebli folią stretch/bąbelkową a także kocami i piankami,
  3. zniesienie (2 piętro bez windy) i wniesienie (2 piętro bez windy),
  4. transport.

Transport mebli Sosnowiec - tylko z Koniczynką

Jeżeli jesteście zainteresowani  transportem mebli na terenie Sosnowca ale także miast ościennych i szukacie profesjonalnej ekipy to polecamy się! O tym, że można nam powierzyć swoje każde zlecenie (tutaj piszemy o transporcie pianin) niech świadczę już setki zadowolonych klientów. A już blisko 300 osób wystawiło nam pozytywne opinie w Google Maps - zachęcamy do zapoznania się z nimi tutaj - https://www.google.com/search?q=koniczynka+przeprowadzki+opinie.

Proszę pamiętać, że nasze usługi są ubezpieczone a każda realizacja jest wcześniej szczegółowo omawiana oraz spisywana jest umowa. Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm oraz brak ukrytych kosztów.

Reasumując - jeżeli potrzebujesz przetransportować meble z Sosnowca i okolic to zapraszamy do współpracy!

Nasz cennik Kontakt
Przewóz mebli - Sosnowiec, woj. śląskie

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz