Przewóz mebli Katowice - Dąbrowa Górnicza

Artykuł z 22 kwi 2023

Bardzo często przewozimy meble ze starych do nowych mieszkań lub domów. Tym razem przewoziliśmy nowe meble z Agata Meble w Katowicach do Dąbrowy Górniczej.

Wiosna to zwykle czas, w którym wiele osób decyduje się na odświeżenie swojego mieszkania. Niektórzy postanawiają zmienić meble lub dodatki, a inni malują ściany lub wymieniają okna. Kupno nowego mebla może odmienić wnętrze i nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Transport mebli (narożnika) Katowice - Dąbrowa Górnicza

W tym konkretnym przypadku klient kupił narożnik w Katowicach w sklepie Agata Meble. Narożnik wybrany przez klienta musiał zostać dostarczony do mieszkania w Dąbrowie Górniczej. Sam transport mebla Katowice- Dąbrowa Górnicza przebiegł bezproblemowo. Jednak na miejscu okazało się, że drzwi wejściowe są zbyt małe, aby pomieścić nowy mebel. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem było wnoszenie narożnika przez balkon.

Takie sytuacje czasem się zdarzają, zwłaszcza jeśli chodzi o dostarczanie większych mebli do mieszkań w blokach. Kiedyś pisaliśmy o transporcie materiałów budowlanych z Castorama Sosnowiec gdzie kilkadziesiąt płyt karton-gips także wnosiliśmy przez balkon. Gdy dochodzi do takich akcji - ważne jest, aby mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia i wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o bezpieczny mebli i swoje własne.

Oczywiście akcja przewozu mebla z Katowic do Dąbrowy Górniczej zakończyła się pomyślnie - bez żadnych uszkodzeń czy to po stronie nowozakupionego narożnika czy też samego balkonu i mieszkania. A teraz ruszamy w kolejną podróż po już 9 pianino w tym roku.

Nasz cennik Kontakt
Przewóz mebli Katowice - Dąbrowa Górnicza

Koniczynka Transport i Przeprowadzki - Opinia Klienta nt. Przewóz mebli Katowice - Dąbrowa Górnicza

Bardzo miła ekipa. Indywidualne podejście do klienta. Panowie bez problemu wciągnęli kanapę przez okno balkonowe. Firma godna polecenia.

Zbigniew
zobacz opinie klientów na Google Maps

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz