Przeprowadzamy i transportujemy od 5 lat

Artykuł z 15 wrz 2022

Już blisko 1900 dni przewozimy firmy, przeprowadzamy osoby prywatne, robimy transporty materiałów budowlanych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Firma Koniczynka Transport Przeprowadzki świętuje swoje 5-te urodziny! "Przez cały ten okres dążyłem do tego, aby firma miała konkurencyjne ceny idące wraz z jakością świadczonych usług" - wspomina założyciel i właściciel firmy Łukasz Szot.

I patrząc się po ilości zadowolonych klientów - średnia 5 gwiazdek w opiniach na Google Maps oraz licznych nagrodach udało się to osiągnąć! A teraz czas na krótki podsumowanie tych pięciu lat.

Przeprowadzki Sosnowiec, przeprowadzki Katowice

Sosnowiec i Katowice to najczęstsze kierunki naszej działalności jeśli chodzi o wykonywanie usługi przeprowadzek. Największe wyzwania? To transport pianin, które są bardzo drogimi i równie delikatnymi przedmiotami - niewłaściwe transportowane mogą się roztroić! Do tego swoje ważą o czym mogliśmy się nieraz przekonać. Szukasz firmy, która przewiezie pianino a jesteś z Sosnowca, Katowic lub okolic? Skontaktuj się z nami.

Przewozimy firmy z Katowic, przewozimy firmy z Sosnowca

Kolejną grupą, która zaufała nam w trakcie naszej działalności to firmy i instytucje z terenu całego Śląska (Sosnowiec, Katowice, Żory). Być może średnio raz w tygodniu przeprowadzamy jakąś firmę. W dziale Dzieje się możecie poczytać m.in. o:

Transportujemy bezpiecznie

Dlaczego zdobyliśmy zaufanie już setek klientów? Z pewnością dlatego że stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Jednym z tego aspektów jest to że transporty, przeprowadzki odbywają się po podpisaniu umowy. To także pozwala nam oferować naszym klientom (w standardzie) ubezpieczanie mienia na czas transportu.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku gdzie jeszcze więcej zdjęć z 5 lat naszej działalności - https://www.facebook.com/KoniczynkaPrzeprowadzki i pamiętajcie - Koniczynka - przewozimy szczęścię ;-)

Nasz cennik Kontakt
Przeprowadzamy i transportujemy od 5 lat

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz