Dzieje się

Piszemy o naszych realizacjach, usługach przeprowadzkowych. Chcemy dzielić się z wami tym co dzieje się u nas, chcemy budować relację, zaufanie - tak ważne gdy pragniemy pomóc Państwu przewozić szczęście.

Transport wystawy Bytom, Mysłowice, Racibórz

Tym razem transportowaliśmy wystawę a w ramach zlecenia odwiedziliśmy kilka Śląskich miast (m.in. Bytom, Mysłowice i Racibórz). Szczegóły za chwilę.

Przeprowadzka Dąbrowa Górnicza - Koziegłowy

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie przeprowadzkę z Dąbrowy Górniczej do dowolnego miejsca w Polsce i za granicą? Polecamy Koniczynkę Przeprowadzki!

Bytom - przeprowadzka do Świnoujścia

Czy przeprowadzka z Bytomia do Świnoujścia może być tania? Na pewno w konkurencyjnej cenie i jak zawsze bezpieczna i zakończona zadowoleniem klienta.

Przewóz mebli Katowice - Dąbrowa Górnicza

Bardzo często przewozimy meble ze starych do nowych mieszkań lub domów. Tym razem przewoziliśmy nowe meble z Agata Meble w Katowicach do Dąbrowy Górniczej.

Transport materiałów budowlanych - Dąbrowa Górnicza

Wykonaliśmy transport materiałów budowlanych do Dąbrowy Górniczej. Start w Siemianowicach Śląskich w firmie MCeramic skąd zabraliśmy trzy palety płyt ceramicznych

Sosnowiec - Będzin. Transport pianina.

Można pomyśleć, że Sosnowiec i Będzin pianinami stoją. W zeszłym roku przewoziliśmy pianina w ilości około 2 miesięcznie. Czyżby szykował się kolejny rekord?

Skuteczna przeprowadzka. Helikopterem!

Szukasz firmy z Sosnowca, która zrobia dla ciebie przeprowadzkę? I od razu z takim rozmachem, tak że twój sąsiad zapamięta to do końca swojego życia?

Sosnowiec - przeprowadzka firmy Wikatech

Kolejne przeprowadzka biura w Sosnowcu stała się faktem. Tym razem można powiedzieć, że było szybko, sprawnie ale jak zawsze bezpiecznie! Ruszamy w drogę!

Katowice - likwidacja biura Norconsult

Jeżeli likwidujesz biuro swojej firmy to Koniczynka Transport Przeprowadzki wykona dla ciebie usługę kompleksowo. Ostatnio pomagaliśmy zamknąć filię w Katowicach.

Demontaż / likwidacja biura - Katowice

Czy to likwidacja biura czy demontaż, czy też przeprowadzka firmy - schemat jest ten sam. Pakujemy, zabezpieczamy i przewozimy. Katowice znów nas witają!

Transport wielkogabarytowy - transport wystawy

W branży przeprowadzkowej zdarzają się nietypowe zlecenia. Tym bardziej jest nam miło gdy Klient do nas powraca! Tym razem trasa Chorzów - Zielona Góra.

Będzin - transport pianina, Czeladź - transport pianina

Pierwsze dni roku to kolejne transporty - tym razem robiliśmy przeprowadzkę pianina z Będzina i Czeladzi. Jak zwykle poszło sprawnie i bezpiecznie!

Katowice - kompeksowa likwidacja sklepu

Każdy biznes to dziesiątki jeśli nie setki mebli, dokumentów, sprzętów różnego typu. A co jeżeli nagle biznes trzeba zamknąć i szukać firmy które go zlikwiduje?

Transport pianina - Katowice - Tychy

Ostatnio wykonaliśmy pierwszy w tym roku przewóz pianina. Tym razem na transie z Katowic do Tych. Dziękujemy za zaufanie właścicielowi tego cennego instrumentu.

Koniczynka Przeprowadzki - firma godna polecenia

Początek roku to dobry czas na podsumowania. Dlatego także i nasza firma transportowo-przeprowadzkowa Koniczynka robi rozliczenie ze starym rokiem 2022.

Bytom - przeprowadzka firmy produkcyjnej

Kolejna firma, która nam zaufała i powierzyła nam swoją przeprowadzkę. Tym razem wykonaliśmy alokację firmy z Bytomia. Przewóz maszyn produkcyjnych? Damy radę!

Transport pianina z Sosnowca do Bystrej

Szukasz firmy transportowo-przeprowadzkowej, która przewiezie twoje drogocenne pianino z Sosnowca do dowolnego miejsca w Polsce? Od tego jesteśmy my!

Sosnowiec - przeprowadzka jak nie codzień

Okres letni to czas nie tylko wakacji ale także przeprowadzek jednej z grup zawodowo-powołaniowych. O czym mowa? O tym w najnowszym wpisie!

Przeprowadzamy i transportujemy od 5 lat

Już blisko 1900 dni przewozimy firmy, przeprowadzamy osoby prywatne, robimy transporty materiałów budowlanych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Sosnowiec - transport materiałów budowlanych

Transport to szerokie pojęcie o czym możecie się przekonać z dzisiejszego wpisu. Tym razem przewoziliśmy materiały budowlane z Castorama Sosnowiec

Przewóz mebli - Sosnowiec, woj. śląskie

Nie boimy się wyzwań dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie przewozu mebli z Sosnowca. Jak zwykle zadbaliśmy o najmniejsze detale bo bezpieczeństwo ponad wszystko!

Przeprowadzka firmy - Żory woj. śląskie

Przez te kilka lat od kiedy działa firma wypracowaliśmy sobie renomę. Dzięki temu coraz to kolejne firmy korzystają z naszych usług przeprowadzkowych i transportowych

Katowice - przeprowadzka firmy Vectra

Duża realizacja przeprowadzki firmy z Katowic. Dla dużego klienta jakim jest firma Vectra. Kompleksowa usługa: demontaż, zabezpieczenie i transport wyposażenia biura.

Przeprowadzka firmy - Sosnowiec - RC4MAX

Kolejne duże przedsięwzięcie to demontaż, zabezpieczenie i transport wyposażenia firmy z Sosnowca zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem modeli zdalnie sterowanych

Sosnowiec i "przeprowadzka" pianina

Kolejne sukcesy! Tym razem wykonaliśmy przewóz pianina z Sosnowca oraz przewóz pianina z Katowic. Bezpieczeny przewóz pianina tylko z nami!

Sosnowiec - przeprowadzka firmy Pulmag

Tym razem przeprowadzaliśmy firmę z Sosnowca - Pulmag. Sprzęt medyczny ma to do siebie że jest ciężki i bardzo drogi. Dlatego powierzone nam zadanie wymagało dużej uwagi.

Przeprowadzka - dlaczego warto powierzyć ją nam

Szukasz profesjonalnej firmy, który wykona dla ciebie przeprowadzkę? Zajmujemy się tym od kilku lat i robimy to profesjonalnie. Dowiedz się dlaczego warto nam zaufać.

Bezpieczny transport pianina - Śląsk

Kolejny bezpieczny przewóz pianina za nami. To już 7 przewóz pianina w tym roku. Dziękujemy panu Robertowi, że powieżył nam swoje drogocenne pianino. Tym razem trasa Tychy - Oświęcim. Jak zawsze - bezpiecznie!

Opinie Transport i Przeprowadzki "Koniczynka"

Przywozimy szczęście, bo Koniczynka, to transport i przeprowadzki. Specjalizujemy się w usługach związanych z przeprowadzkami mieszkań, biur, lokali oraz wszelkich innych transportów rzeczy, które jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Tani transport i przeprowadzki

Staramy się mieć tani transport i przeprowadzki. Mimo iż ceny paliw i ogólnie transportu idą w górę, nasza firma na tle konkurencji potrafi i może utrzymać ceny na przyzwoitym niskim poziomie. Oczywiście nie tracąc tym samym na jakości oferowanych us...

Najtańsze kredyty na rynku

Chcielibyśmy przedstawić Panią Justynę Chrzanowską - eksperta kredytowego. Pani Justyna od 2015 działa w tym zakresie. Jeżeli szukasz najlepszej opcji kredytowej i nie wiesz na co się zdecydować to podpowiadamy. Zdecyduj się na Panią Justynę. Pomoże ...

Budowa czy remont?

Koniczynka! Przeprowadzki i transport budowlany kompleksowo. Planujesz remont, a sklepy budowlane nie mają usługi transportu z wnoszeniem materiału? Czy może cena za taką usługę jest zaporowa? W naszej firmie masz pełną usługę w konkurencyjnej cenie....

Transport pianin to nasz "konik"

Transport i przeprowadzka pianin na Śląsku i Zagłębiu należy do jednych z najtrudniejszych przedsięwzięć. Śmiało możemy powiedzieć że jesteśmy specjalistami od transportu pianin. Mamy za sobą ponad dwadzieścia takich zleceń i dalej śrubujemy rekord.

Porady na przeprowadzkę

Przeprowadzka to zawsze duże, a dla wielu także stresujące przedsięwzięcie. Spakowanie całego swojego dobytku, a następnie przewiezienie go w nowe miejsce zamieszkania jest czasochłonne i niewątpliwie wymaga umiejętności dobrego planowania. Zwłaszcza...

Przeprowadzka firmy lub biura

Każde Biuro nas polubi. Chcemy się tu trochę pochwalić. Wiele firm, nie tylko na Śląsku i Zagłębiu korzysta z naszych usług. Jak się okazuje, transport lub przeprowadzki robimy już w całym kraju gdyż rekomendacja i zaufanie pracuje dla nas.

Mamy Raty!!

Przeprowadzka na raty! NIe możliwe? U nas wszystko jest możliwe!

Nasze Realizacje

Od powstania Koniczynki. Mamy na koncie kilkanaście dużych zleceń, a także udział w programie "Spakowane życie", którego emisja miała miejsce na kanale BBC!!!

Nasze Referencje

Z roku na rok coraz śmielej sobie poczynamy na rynku transportu/przeprowadzek.

Jesteśmy w telewizji!! BBC Brit #spakowanezycie

Koniczynka i Łukasz Szot „Koniczynka” to firma przeprowadzkowa z Sosnowca, istniejąca na rynku od 2017 roku. Właścicielem jest Łukasz, który na co dzień jest strażnikiem więziennym. „Koniczynkę” tworzy grupa przyjaciół, dzięki czemu są bardzo zgranym...

Lepsza jakość usług

Już w ofercie! Profesjonalne pojemniki transportowe! Dla naszych klientów - pojemniki w cenie! Nie baw się w kartony podczas przeprowadzki! Można wygodniej.

Mamy Orła!

Dziękujemy naszym klientom. Za zaufanie oraz wyrażanie swoich opinii, które przyczyniły się do fantastycznego wyróżnienia jakim jest plebiscyt Orły Transportu.

Ruszyliśmy!

Wraz z AD-WEBCODE.com uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Będziemy ją na bieżąco aktualizować, odpowiadać także na najczęściej zadawane pytania.

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 300 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz