Dzieje się

Piszemy o naszych realizacjach, usługach przeprowadzkowych. Chcemy dzielić się z wami tym co dzieje się u nas, chcemy budować relację, zaufanie - tak ważne gdy pragniemy pomóc Państwu przewozić szczęście.

Katowice - przeprowadzka z profesjonalistami

Chcesz się przeprowadzić lub coś przewieźć i jesteś z Katowic lub okolic? Zapoznaj się z naszą promocją trwającą do końca roku. Poznaj nas lepiej.

Transport wystawy do Kazimierza Dolnego

Ostatni transport dla firmy Librus zaowocował kolejnym zleceniem na transport wystawy. A my niezwykle cieszymy się z powracających klientów.

Koniczynka Transport Przeprowadzki w Gliwicach

Miło nam poinformować, że rozszerzamy naszą działalność transportowo-przeprowadzkową o Gliwice.

Nocna przeprowadzka Czeladź - Ełk

Zdjęcie główne zwiastuje przeprowadzkę w godzinach nocnych. Tym razem akcja odbyła się na trasie z Czeladzi na Zagłębiu do Ełka nad morzem.

Przewóz pianina w obrębie Katowic

Kolejny przewóz pianina z Katowic za nami. Tym razem wszystko odbyło się w obrębie Katowic. Pobiliśmy rekord! I kolejny klient ma swoje pianino już u siebie w domu.

Przeprowadzka firmy z Sosnowca do Lublina

Przetransportowanie wyposażenia biura na trasie Sosnowiec - Lublin. To jedna z naszych ostatnich realizacji. Kolejnym etapem była trasa wewnątrz Sosnowca.

Katowice - Chorzów - likwidacja biura

Prowadzenia firmy to dynamika. Czasami wymaga likwidacji biura, przewiezenia wyposażenia na inną lokalizację. Tym razem zawitaliśmy w tej sprawie do Katowic.

Transport pianina - Sosnowiec, Mikołów, Cieszyn

W ostatnich dniach wyrównaliśmy rekord z 2021 gdy wykonaliśmy 18 transportów pianin. Najwyraźniej pianina lubią nas, właściciele wybierają właśnie nasze usługi.

Transport materiałów budowlanych - Katowice, Dąbrowa Górnicza

Mieszkamy w Metropolii. Dlatego możemy robić zlecenia na trasie Katowice - Mysłowice lub Dąbrowa Górnicza - Ruda Śląska.

Przeprowadzka firmy z Dąbrowy Górniczej

Czasami podczas przeprowadzki z mieszkania można zrezygnować z firmy transportowo-przeprowadzkowej to są sytuacje gdy nasza pomoc jest nieodzowna

Przeprowadzka Jaworzno - Częstochowa

Księża co kilka lat muszą zmienić miejsce swojej pracy. A nasza firma Koniczynka Transport-Przeprowadzki im w tym pomaga. Tym razem na trasie Jaworzno - Częstochowa

Transport pianina z Katowic do Sosnowca

Mówi się, że muzyka łączy. W tej sytuacji pianino połączyło Katowice z Sosnowcem. I liczymy na to, ze nie był to odosobniony przypadek.

Przeprowadzka z Będzina do Poznania

Trasa pomiędzy Będzinem a Poznaniem to blisko 400km i ponad 4 godziny w jedną stronę. Jak w takiej sytuacji zrobić przeprowadzkę?

Przeprowadzka firmy Siemianowice Śląskie - Czeladź

Widzimy po kolejnych zleceniach, że zyskujemy renomę na Śląsku i Zagłębiu. Tym razem przeprowadzaliśmy firmę z Siemianowic Śląskich do Czeladzi.

Likwidacja biura w Katowicach. Szczecin wita!

Oto kolejna likwidacja biura stała się faktem. Tym razem wykonaliśmy demontaż firmy z Katowic. Transport sprzętu odbył się na trasie Katowice - Szczecin

Sosnowiec, Mysłowice - transport pianina

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przewozić dwa pianina i dziś o tym napiszemy. Zaprezentujemy kilka zdjęć z tego transportu. Także kilka ciekawostek.

Katowice - przeprowadzka dużego biura

Nie boimy się wyzwań! Pokazliśmy to także tym razem podejmując się przeprowadzki jednej z firm z Katowic. A uzyskane liczby mogą robić wrażenie.

Tania przeprowadzka - Katowice, woj. Śląskie

Czy skorzystanie z firmy przeprowadzkowej w Katowicach musi być drogie? Obalamy ten mit. Tania przeprowadzka w Katowicach może być tania i dobrze zrobiona.

Kontakt z nami

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Piątek  8.00 - 18.00

Sobota  8.00 - 14.00

Przypominamy!!! Jeździmy dla Państwa 24/7 godziny.

Wcześniej umówione transporty/przeprowadzki

Siedziba

Wesoła 4B 41-200 Sosnowiec

Zadzwoń

888-281-372

Przeprowadzki na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy firmą transportowo-przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem i ponad 370 pozytywnymi opiniami. Wykonujemy przeprowadzki w Katowicach oraz przeprowadzki w Sosnowcu ale także innych miastach naszej metropolii. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, dotrzymywanie terminów i bezpieczny transport sprzętów, które nam powierzają.

Zobacz